آئودی A5 کوپه و کابریولت


یکی را برای A5 کوپه و کابریولت بریزید. مدل‌های دو در از خط تولید ایالات متحده، از جمله مدل‌های داغ‌تر S5 و RS5، حذف شده‌اند. برای مدل سال 2025، آئودی فقط A5 Sportback پنج در کاربردی تر و نسخه های عملکردی آن را به فروش خواهد رساند. این برند لوکس آلمانی با کنار گذاشتن رقیب BMW سری 4 کوپه/کانورتیبل خود، مجموعه خود را ساده‌تر می‌کند.

معمولاً ما می گوییم تصمیم برای کنار گذاشتن تدریجی خودروهای قدیمی به این دلیل است که نسل بعدی دقیقاً در اطراف است. با این حال، ما هیچ عکس جاسوسی از A5 جدید با دو در ندیده ایم. مشخص نیست که آیا آئودی کوپه و/یا کابریولت دیگری تولید خواهد کرد. تا به امروز، تنها تصاویر جاسوسی از نمونه های اولیه A5 Sportback و A5 Avant وجود داشته است.

بله، درست خواندید – A4 Avant خروجی با یک واگن A5 جایگزین خواهد شد. این بخشی از تصمیم این برند لوکس آلمانی است که خودروهایی با موتورهای احتراقی دارای اعداد فرد در نام خود باشند در حالی که خودروهای برقی همگی دارای اعداد زوج خواهند بود. به همین دلیل، A6 مجهز به ICE به A7 تبدیل خواهد شد و فضایی را برای A6 E-Tron الکتریکی در خط تولید باقی می گذارد.

در مورد اینکه چرا آینده برای A5 کوپه و A5 کابریولت تیره به نظر می رسد، واقعیت این است که خودروهای دو در کم فروش هستند. مبادا فراموش کنیم آئودی قبلاً TT و R8 را متوقف کرده است. مسلماً، آن‌ها مدل‌های خاص بودند. A3 Cabriolet سالهاست که از خط تولید خارج شده است.

مرسدس Archrival C-Class Coupe/Convertible و E-Class Coupe/Convertible را برای ایجاد CLE Coupe/Convertible ترکیب کرد. علاوه بر این، ستاره سه پر از SLC، S-Class Coupe/Convertible و AMG GT Convertible تبر زده است.

در مونیخ، ب ام و ظاهراً به مدل های دو در سری 4 نسل جدیدی نخواهد داد، حداقل نه با موتورهای احتراقی. علاوه بر این، اعتقاد بر این است که سری Z4 و 8 با زمان قرضی زندگی می کنند. با توجه به اینکه کراس اوورها و SUV ها همچنان در حال استفاده هستند، جای تعجب نیست که کوپه ها و کانورتیبل ها به تدریج بازنشسته می شوند.

با نگاهی به اعداد فروش، A5 در واقع تا ژوئن پنج درصد در ایالات متحده افزایش یافته است. تحویل به 12826 دستگاه افزایش یافت، اما این تعداد شامل Sportback نیز می شود. متأسفانه، آئودی فروش سه مدل بدنه را تجزیه نمی کند. به احتمال زیاد مدل پنج در تمام کارهای سنگین را انجام داده است.<p>عکس جاسوسی Audi A5 Sportback 2025</p>
<p>” width=”16″ height=”9″ loading=”lazy”/> </source></source></picture>
<div class=

عکس جاسوسی آئودی A5 اسپورت بک 2025<p>عکس جاسوسی آئودی A5 Avant 2025</p>
<p>” width=”16″ height=”9″ loading=”lazy”/> </source></source></picture>
<div class=

عکس جاسوسی آئودی A5 آوانت 2025

آئودی تایید کرده است که A5 کاملا جدید امسال به عنوان یک اسپرت بک به نمایش در خواهد آمد. باید دید که آیا جانشینی برای سدان A4 وجود خواهد داشت زیرا پاپاراتزی های خودرو هیچ نمونه اولیه ای با درب صندوق ندیده اند. ممکن است به این معنی باشد که A5 Sportback جایگزین سدان A4 خواهد شد اما هیچ چیز رسمی نیست. باورش سخت است که مردم اینگولشتات رقیبی مستقیم برای مرسدس کلاس C و BMW سری 3 نداشته باشند.

A5 اصلاح‌شده روی سیستم احتراق پلتفرم ممتاز آئودی (PPC) قرار می‌گیرد، که عملاً تحولی در معماری فعلی MLB است. این خودرو دارای جدیدترین و احتمالاً آخرین نسخه موتورهای بنزینی و دیزلی است که توسط برند لوکس آلمانی توسعه یافته است. آئودی همچنان می خواهد تا سال 2033 به طور کامل برقی شود، مگر اینکه برنامه ها تغییر کند.

در مورد نام A4، در اواخر این دهه برای یک سدان الکتریکی E-Tron برای مبارزه با سدان های آینده مرسدس EQC و BMW i3 بازخواهد گشت.منبع