آئودی R8 با تم رالی آماده پرش و مالک جدید است


آئودی در دهه 1980 در مسابقات رالی قهرمانی جهان در گروه B نقش مهمی داشت و این شرکت از آن زمان این موفقیت را در بازاریابی خود جشن گرفته است. سازنده این R8 یکباره، با تبدیل آن به یک مسابقه‌ای با قابلیت آفرود، صفحه‌ای از گذشته این برند را برداشت. تبدیل فرد اکنون برای حراج در دسترس است یک تریلر بیاورید

تبدیل این R8 به ماشینی با قابلیت رالی در سال 2023 اتفاق افتاد. اصلاحات شامل بالابر تعلیق 2.0 اینچی و مجموعه ای از کویلاورهای Bilstein با برج های استرات تقویت شده است. صفحات اسکید قسمت زیادی از زیر بدنه را در برابر آسیب های ناشی از سنگ های تیز و سایر زباله ها محافظت می کنند.

اصلاحات برای موتور 4.2 لیتری V8 شامل ورودی، اگزوز و تنظیم ECU ارتقا یافته است. خروجی اصلی این موتور 430 اسب بخار و 317 پوند فوت است، هر چند که اکنون به لطف مودها، احتمالاً کمی بیشتر از آن ساخته شده است. یک گیربکس هفت سرعته دوکلاچه نیرو را از طریق سیستم چهارچرخ محرک Quattro به هر چهار چرخ می فرستد.

تغییرات زیبایی در این سافاری R8 شامل یک نوار قلم مو با چهار چراغ LED روی دماغه است. یک قفسه سقف فضای ذخیره سازی اضافی را فراهم می کند. این خودرو بر روی چرخ های سفید 18 اینچی مهره ای با رینگ های قرمز سوار می شود. فاسیای عقب به طور کامل حذف شده است و صدا خفه کن های براق و بخش هایی از سیستم تعلیق را نمایان می کند. نمای بیرونی دارای یک کاپوت سفید، کناره‌ها و عرشه عقب با برخی گرافیک‌های استراتژیک Adrenalin Industries است. بقیه قسمت های بدن آبی تیره است.

داخلی هیچ تجدید نظر قابل توجهی نسبت به سهام ندارد. صندلی ها چرم مشکی با دوخت قرمز هستند. یک پانل سوئیچ کمکی در کنار ستون فرمان قرار دارد و احتمالاً چراغ های اضافی روی دماغه را کنترل می کند. کیلومتر شمار 55909 مایل را نشان می دهد که 3000 مایل آن متعلق به مالک فعلی است، طبق لیست حراج.

به نظر می رسد R8 برای انفجار در یک جاده خاکی بسیار سرگرم کننده است. شاید حتی می توانید از آن برای مسابقات رالی کراس استفاده کنید. قیمت مناقصه از زمان انتشار این داستان 20147 دلار است. این فروش چهارشنبه، 13 دسامبر، ساعت 2:34 بعد از ظهر به وقت شرقی به پایان می رسد.

امروز R8 در شرف بازنشستگی است. اگر جانشینی اتفاق بیفتد، شایعاتی وجود دارد که این یک سوپراسپرت کاملاً الکتریکی خواهد بود نه اینکه مانند نسل‌های قبلی یک موتور V8 یا V10 داشته باشد. بنابراین اگر به دنبال راهی منحصربفرد برای تجربه سوپراسپرت رو به مرگ آئودی هستید، این نسخه آماده رالی می‌تواند تنها چیزی باشد.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ. تماس.