آئودی RS Q6 E-Tron از نزدیک نزدیک نوربرگ رینگ


خودروهای آزمایشی استتار شده از خودروسازان آلمانی یک منظره رایج در نوربرگ رینگ هستند، اما ما RS Q6 E-Tron آئودی را چندان ندیده ایم. این خودروی برقی با عملکرد بالا اخیرا دیده شده است نه در پیست، بلکه فقط بیرون. این به اندازه گرفتن نمونه های اولیه از گوشه ها جالب نیست، اما عکاسان ما می توانند برای گرفتن تصاویر واضح تر و دقیق تر از دیوارهای مسیر، نزدیک تر شوند.

این دقیقاً همان چیزی است که ما اینجا داریم. این وسیله نقلیه آزمایشی همچنان همان روکش بدنه را که در عکس‌های جاسوسی قبلی دیده می‌شد، می‌پوشد، که به‌طور تصادفی به جای بیرون، روی «رینگ» قفل شده بود. در یک نگاه، ممکن است فکر کنید که این یک Q6 E-Tron استاندارد است زیرا بر روی مجموعه ای از چرخ های نقره ای روشن سوار می شود. مشاهده‌های قبلی نمونه‌های اولیه‌ای را با چرخ‌های مشکی مشاهده می‌کردند، اما ترمزهای بزرگ با کالیپرهای قرمز نشان‌دهنده این است که این چیزی بیشتر است. ردپای تایرها نیز به قدرت بیشتر اشاره دارد و مدل RS دارای نمای جلویی تهاجمی تر با دریچه های گوشه برجسته خواهد بود. این دریچه ها به وضوح در عکس های زیر قابل مشاهده هستند.

طراحی اسپلیت مربوط به مدل‌های الکتریکی E-Tron نیز به‌راحتی قابل تشخیص است. کمتر مشهود است مشبک، یا بهتر است بگوییم، طرح مشبک. شکل آشنای آئودی وجود دارد، اگر دقت کنید، اگرچه محکم است زیرا موتور احتراقی برای تغذیه وجود ندارد. در قسمت عقب، انتظار می رود RS Q6 E-Tron بسیار شبیه یک کراس اوور استاندارد آئودی سری Q باشد، البته بدون هیچ گونه لوله اگزوز.

زیربنای Q6 BEV معماری ماژولار Premium Platform Electric (PPE) خواهد بود. این همان تنظیماتی است که در پورشه ماکان برقی خواهید یافت و به همین دلیل، باید عملکرد مناسبی داشته باشد. ما می دانیم که Macan EV قدرتی بیش از 600 اسب بخار (447 کیلووات) خواهد داشت و دلیلی وجود ندارد که باور کنیم RS Q6 E-Tron با این قدرت مطابقت ندارد. سیستم تعلیق محکم تر، لاستیک های چسبناک و بسته باتری بزرگ نیز باید روی کارت ها باشد. بالاخره این یک مدل RS است.

کی خواهد رسید؟ اولین مشاهده RS Q6 E-Tron ما در مارس 2022 بود، بنابراین ما باید در مراحل بعدی آزمایش در این مرحله باشیم. ما در نیمه اول سال 2023 منتظر چیزی از آئودی هستیم. در ضمن، پادکست Rambling About Cars را برای اخبار عملکرد EV و سایر محتوای خودرویی که در زیر موجود است، بررسی کنید.منبع