ارتش ایالات متحده خودروهای برقی Canoo را برای مقاصد نظامی ارزیابی خواهد کرد

قرارداد جدید با ارتش ایالات متحده تنها چند ماه پس از گزارش مالی نگران کننده سه ماهه اول 2022 انجام می شود. این شرکت در سه ماه اول سال ضرر کرد و این نگرانی وجود داشت که شرکت ممکن است ورشکست شود. کانو همچنین قرار است تولید Lifestyle Vehicle خود را آغاز کند که در اوایل سال جاری مورد تردید بود. همچنین قراردادی را برای تامین خودروهای برقی والمارت امضا کرد.منبع

تغییر صنعت خودرو به سمت وسایل نقلیه برقی، دولت‌های سراسر جهان را به این فناوری علاقه مند کرده است. دولت ها برای اهداف مختلف به وسایل نقلیه نیاز دارند و این شامل ارتش نیز می شود. خودروهای برقی تغییری اساسی برای جنگ ایجاد می‌کنند و اگر قرارداد ارتش جدید به نتیجه برسد، ممکن است میدان‌های نبرد آینده با خودروهای برقی Canoo پر شود.

تونی آکویلا، سرمایه گذار، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل Canoo گفت: “این فرصت دیگری برای اثبات فناوری اختصاصی ما است – که برای موارد استفاده چندگانه و محیط های خاص قابل تنظیم و سازگار است.”

Canoo یک وسیله نقلیه الکتریکی را برای تجزیه و تحلیل و نمایش به ارتش ایالات متحده عرضه می کند. ارتش ایالات متحده در حال تحقیق است که چگونه می تواند این فناوری را در عملیات نظامی، حمل و نقل نیرو و موارد دیگر بگنجاند. ارتش ایالات متحده به قابلیت های مقیاس پذیر و قابل انطباق فناوری و نحوه عملکرد آنها برای استفاده نظامی علاقه مند است.