انواع قطعات و موتور لیفتراک-بورس ماشین آلات صنعتی و راه سازی | توکو لیفتراک

کار پمپ سوخت لیفتراک عمدتاً مکیدن بنزین از مخزن سوخت، ایجاد فشار معین و پمپاژ آن به محفظه شناوری کاربراتور از طریق خط لوله و فیلتر سوخت است. این قطعه که میان مخزن سوخت قرار دارد، سوخت را با فشار به سوی موتور هدایت می‌کند. نکته قابل ذکر این است که در هنگام که سوخت موجود از فشار مورد نیاز برخودار نباشد عمل انتقال آن به درون سیلندرها به خوبی به اتفاق نمی‌افتد.

رینگ پیستون موتورهای لیفتراک کاترپیلار

برای اینکه موتور لیفتراک بتواند سریع و نرم حرکت کند، باید قطعاتی مانند چرخ دنده های حلقه ای و درایو های استارتر، تقویت کننده های استارتر، استارتر ها و سلونوئید ها در آن به کار رفته باشد. به خصوص برای مدل هایی که استفاده طولانی مدت از لیفتراک می شود، که تولید دیگر آنها انجام نمی‌شود. البته لازم به ذکر است که تامین مداوم قطعات موتور لیفتراک برای بیشتر مدل های لیفتراک ضروری می باشد.

موتور

لیفتراک‌ها چه از باطری و چه از موتور احتراق داخلی تغذیه کنند، در هر شغلی که استفاده شوند، از آن‌ها برای بلند کردن و جابه جایی بارهای با وزن زیاد در مدت طولانی استفاده می‌شود. همچنین قطعات لیفتراک کوماتسو ژاپن و یا نیسان ژاپن را روی بقیه لیفتراک‌ها پیدا کرد. در این مقاله  قصد داریم نسبت به معرفی انواع قطعات لیفتراک و موارد مورد نیاز جهت تهیه آن ذکر گردیده است پیشنهاد می‌گردد همواره قطعه موردنظر را از شرکت که تخصصی و تولیدکننده و یا وارد کننده مستقیم قطعه است تهیه فرمایید. آیا می‌دانید هر بار که لیفتراک خود را روشن می‌کنید چند قطعه در موتور لیفتراک شما شروع به کار می‌کند؟ این طبیعی است که وقتی اجزای موتور درست کار می‌کنند، هرگز به قطعات موتور لیفتراک فکر نمی‌کنید. تنها زمانی به قطعات موتور لیفتراک اهمیت داده می‌شود که دچار مشکل شوند.

فروشگاه پیشرو تراک یکی از بزرگترین تامین کنندگان قطعات لیفتراک سهند و لوازم جانبی لیفتراک در سراسر ایران می باشد. همچنین فروشگاه پیشرو تراک قطعات لیفتراک جایگزین با کیفیتی را برای همه برندهای لیفتراک به مشتریان خود پیشنهاد می دهد. را تامین نموده و شما می‌توانید تنها با یک تماس با شماره‌های  ۰۲۱۶۶۹۰۴۰۵۶ و ۰۲۱۶۶۹۰۴۰۵۷ نسبت به تهیه لوازم یدکی لیفتراک مورد نیاز خود از این شرکت اقدام نمایید. قطعات موتوری لیفتراک استاندارد، راندمان کاری شما را افزایش داده و زمان خرابی را کاهش می‌دهد.

انتقال از خنک کننده هوا قطعات لیفتراک کوماتسو
تغییر خنک کننده هوا به خنک کننده مایع در آغاز جنگ جهانی دوم زمانی اتفاق افتاد که ارتش آمریکا به وسایل نقلیه قابل اعتماد احتیاج داشت. موضوع موتورهای جوش مورد توجه قرار گرفت ، تحقیق و راه حل یافت شد. رادیاتورهای قبلی و بلوک های موتور به درستی طراحی شده و از دوام تست ها استفاده می کردند ، اما از پمپ های آب با مهر و موم “طناب” روانکاری شده گرافیتی (غده) در شافت پمپ استفاده می کردند.

  • فقط تاکنون می توانید با یک موتور پرتاب هوا در بنزین 91 اکتان حرکت کنید.
  • خنک کننده نیز لازم است زیرا درجه حرارت قطعات لیفتراک کوماتسو بالا به مواد و روان کننده های موتور آسیب می رساند و در آب و هوای گرم از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.
  • البته لازم به ذکر است که تامین مداوم قطعات موتور لیفتراک برای بیشتر مدل های لیفتراک ضروری می باشد.
  • موتورها ناکارآمد هستند ، بنابراین انرژی گرمای بیشتری از موتور الکتریکی وارد موتور می شود.
  • با این حال ، بیشترین دنده ها ممکن است انواع “overdrive” باشند که سرعت خروجی را افزایش می دهند.
انواع قطعات و موتور لیفتراک-بورس ماشین آلات صنعتی و راه سازی | توکو لیفتراک