اولین Lancia جدید از سال 2011 طراحی عجیب و غریب را در اوایل نشان می دهدلانچیا برگشت! خوب، نه آنطور که ما انتظارش را داشتیم – با جانشین دلتا انتگرال الهام گرفته از رالی – اما همچنان، Ypsilon جدید خبر بزرگی است زیرا اولین محصول جدید این برند از سال 2011 است. قرار است ماه آینده رسمی شود، اما ما می توانید در حال حاضر نگاه دقیق تری به طراحی آن بیندازید.

ویدیویی که در اینجا می بینید از حسن نیت ارائه شده است مازرا صفحه فیس بوک و سوپرمینی را کاملاً بدون ظاهر نشان می دهد. این فیلم برای یک ویدیوی تبلیغاتی توسط یک ماشین دوربین آلفا رومئو استلویو فیلمبرداری می شود. فیلم کامل نیست، اما ما می‌توانیم یپسیلون جدید را از همه زوایا ببینیم.

برخی تأثیرات آشکار از مفهوم Pu-Ra HPE وجود دارد، اما بهترین بخش این است که ما همچنین از 037 و Stratos الهام گرفته ایم. به طور کلی، این یک خودروی شهری با ظاهری تیز با نمای جلوی متمایز است، اگرچه لازم به ذکر است که شباهت های زیادی با سایر محصولات Stellantis وجود دارد. با توجه به زیربنای مشترک بین لانچیا، پژو، سیتروئن و اوپل، این واقعاً نباید غافلگیرکننده باشد. در نتیجه، تناسب بدنه ایپسیلون جدید بسیار شبیه به اوپل کورسا و پژو 208 است.

طبق آنچه تاکنون می دانیم، هاچ بک جدید ایتالیایی با پیشرانه های هیبریدی و تمام الکتریکی به فروش می رسد. با نگاهی به آنچه Corsa و 208 ارائه می دهند، نسخه EV به احتمال زیاد به یک بسته باتری 52 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی تکی در محور جلو با حداکثر توان 156 اسب بخار مجهز خواهد شد. این امر ایپسیلون جدید را تا حد زیادی قدرتمندترین نسل مدل در تاریخ خود خواهد کرد زیرا مدلی که هنوز در ایتالیا موجود است دارای موتور سه سیلندر هیبریدی 70 اسب بخاری است.

صحبت از نسل فعلی یپسیلون شد، این مدل در سال 2011 عرضه شد و چندین بار در طول سال ها فیس لیفت شد. اخیراً، تقریباً یک سال پیش حداقل تغییرات بصری را دریافت کرد.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ. گوگرد میکرونیزه پودری.