این آئودی S8 پلاس را با بالاترین سرعت در اتوبان تماشا کنیددر مورد رزمناوهای پرسرعت، شما نمی توانید خیلی بهتر از آئودی S8 انجام دهید. این سدان خواب به معنای واقعی کلمه برای پرش مایل ها در بزرگراه های ممنوعه آلمان ساخته شده است، و با توجه به این ویدئو که توسط AutoTopNL منتشر شده است، آخرین نسل S8 با داشتن فضای کافی می تواند حتی سریعتر از آنچه که تبلیغ می شود حرکت کند.

در طول تست حداکثر سرعت در اتوبان در آلمان، AutoTopNL می تواند این آئودی S8 پلاس 2017 را به سرعت 195 مایل در ساعت (315 کیلومتر در ساعت) برساند. این به‌خوبی از حداکثر سرعت 189 مایل در ساعت (305 کیلومتر در ساعت) که به‌صورت الکترونیکی محدود شده است، به نقل از سازنده خودرو گذشته است.

با یک توربوشارژر دوقلو V8 با قدرت 605 اسب بخار و گشتاور 553 پوند فوت زیر کاپوت، ما تعجب نمی کنیم که S8 Plus بتواند به این سرعت ها برسد. با این حال، ما متعجبیم که وقتی به سرعت 305 کیلومتر در ساعت رسید، به یک محدود کننده مصنوعی سیلی نخورد. شاید کامپیوتر سرعت را بر اساس پارامتر دیگری در داخل ماشین قرار داده است، نه اینکه سرعت را بر روی داشبورد نشان دهد. یا شاید اصلاً محدودیتی وجود نداشته باشد. در هر صورت، ما تحت تاثیر قرار گرفتیم.

آنچه که چشمگیرتر است این است که پتانسیل این S8 برای ادامه کار است. راننده از شتاب گرفتن منصرف نشد، زیرا ماشین تندتر به حرکت خود ادامه نمی داد، او بلند شد تا برای خودروهای بالاتر از جاده، سرعت خود را کاهش دهد. این بدان معناست که این پسر بزرگ آئودی حتی چیزهای بیشتری برای دادن داشت. ما دوست داریم آن را واقعاً به حداکثر برسانیم. این احتمال وجود دارد که اگر فرصت داده شود، می تواند مرز 200 مایل در ساعت را بشکند.منبع