این روزهای تندر، ماشین‌های فیلم ناسکار که در جنگل پیدا شده‌اند را نمی‌توان نجات داد


چه زمانی روزهای طوفانی در سال 1990 به سینماها رسید، مردم آن را نامیدند تاپ گان برای مسابقات اتومبیل رانی چرا که نه؟ این فیلم توسط همان تیم نوشته و کارگردانی شد و تام کروز که پس از بازی در فیلم اصلی بسیار مورد تقاضا قرار گرفت. تفنگ از سال 1986. پر از اکشن بود با هیجان‌های پرسرعت، و هشدار اسپویلر – شخصیتی که کروز بازی می‌کرد، با مهارتی جذاب بود که در پایان برنده می‌شود.

اما برای بسیاری، ستارگان واقعی اتومبیل ها بودند – و این ویدیوی YouTube از Coors Bandit دو مورد از آنها را آشکار می کند. ظاهراً اینها خودروهایی با صفحه نمایش بودند، به ویژه با شماره 51 Mello Yello Lumina و شماره 18 Hardee's Lumina. با قضاوت بر اساس وضعیت آنها، می توانیم بگوییم که آنها به طور قطعی مورد استفاده قرار گرفتند، با ویدیویی که ادعا می کند آنها ماشین های بدلکاری در فیلم هستند.

ماشین فیلم Days Of Thunder
ماشین فیلم Days Of Thunder
ماشین فیلم Days Of Thunder

ما ابتدا از Mello Yello بازدید می کنیم، و اینکه آن را خشن بدانیم، دست کم گرفته شده است. پس از یک فرآیند طولانی که به مالک رسید، یک معامله تلفنی بسته شد و مالک جدید با کامیون به فلوریدا رفت، جایی که در جنگلی در حال پوسیدن بود. زنگ‌زدگی قابل‌توجه در قسمت بیرونی، جای خود را به پوسیدگی اساسی در زیر می‌دهد، که با سوراخ‌های بزرگ در کف کامل می‌شود. بدون چرخ روی زمین نشسته بود. بارگیری آن روی تریلر نیاز به تعویض سریع لاستیک داشت و حتی در آن زمان، حداقل یک چرخ از چرخیدن خودداری کرد. در نهایت ایمن شد، اگرچه به نظر می رسد که برخی از قطعات بزرگ از قسمت پایینی لومینا در این فرآیند قربانی شده است.

به نظر می رسد ماشین دوم کمی بهتر است، اما فقط کمی. مالک فعلی در واقع چند سال پیش از وجود این خودرو مطلع شد، اگرچه بحث اولیه با مالک آن زمان به خوبی پیش نرفت. دستش عوض شد، صاحب فعلی آن را گرفت و بقیه اش تاریخ است. از قضا، از یک جنگل فلوریدا بدون چرخ نیز نجات یافت.

متاسفانه، نجات یافت در این مورد به این معنی است که آنها را تمیز کنید، روی برخی از چرخ ها پیچ کنید و آنها را در یک نمایشگاه پارک کنید. مالک فعلی می گوید اینها قابل ترمیم نیستند، اما او می خواهد آنها را همانطور که در پایان فیلمبرداری فیلم حفظ کردند، حفظ کند. متأسفانه گذر زمان از آن زمان تاکنون تلفات قابل توجهی را به همراه داشته است. گذشته از زنگ زدگی و پوسیدگی، ماشین هاردی قبلا آبی و نارنجی بود. حالا آبی و سفید به نظر می رسد.

اگرچه 51 خاص است. این فیلم شخصیت کروز، کول تریکل را به عنوان راننده نشان می دهد، به این معنی که وقتی تریکل، رقیب خود راودی برنز، راننده معمولی 51 را بر عهده می گیرد، ماشینی بود که برای آخرین قسمت فیلم استفاده می شد. هرگز دوباره رانندگی نکنید، حداقل آنها در معرض دید مردم هستند تا روزهای گذشته را به یاد بیاورند.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ. Npk.