این مرسدس بنز CLK GTR رودستر ممکن است به قیمت 13 میلیون دلار در حراج به فروش برسد


برای کسانی که مرسدس بنز CLK GTR را دوست دارند، اما فکر می‌کنند که این خودرو کمی معمولی است (و در کابین خلبان ترسناک است)، این چیزی است که منتظرش بودید. این یکی از تنها شش CLK GTR رودستر ساخته شده است، و اگر پول نقد دارید – مقدار زیادی پول نقد – می توانید آن را به خانه ببرید. بهتر است سریع به لاس وگاس بروید. فردا از بلوک حراج عبور می کند.

این مدل 2002 در میان چندین ماشین رویایی است که از طریق RM Sotheby’s به بالاترین قیمت پیشنهادی ارائه می شود، اما این می تواند رویایی ترین باشد. برای کسانی که CLK GTR را به یاد نمی آورند، این نسخه جاده ای ماشین مسابقه ای غالب مرسدس است که در اواخر دهه 1990 برای قهرمانی FIA GT ساخته شد. برای برآورده ساختن الزامات همولوژی، حداقل 25 نسخه قانونی جاده ای باید ساخته شود. 28 در نهایت زنده شد، شامل دو نمونه اولیه. با این حال، هیچ چیزی در کتاب قوانین نمی گوید که شش نفر باید رودستر باشند. این فقط باحال بودن مرسدس بود.

عکس ها: نیل فریزر / آر ام ساتبی

به طور خاص، خودروی ارائه شده در اینجا سومین نسخه از شش نسخه بدون سقف است. طبق لیست حراج، شماره شاسی آن 000034 است و از زمان جدید تقریباً 105 مایل را طی کرده است. در اوایل دهه 2010 به ایالات متحده وارد شد و برای سال 2011 در ویسکانسین به ثبت رسید، در آن زمان فقط 15 مایل در ساعت راه داشت. در سال 2013 دوباره مالکان را تغییر داد و 67 مایل را نشان داد و متعاقبا فروخته شد. از نو به یک فروشنده در کارولینای شمالی. در سال 2015 به یک کلکسیونر مستقر در بریتانیا رفت. و اکنون در لاس وگاس است.

در حالی که ما مطمئناً از سوپراسپرت های شگفت انگیزی که رانده می شوند قدردانی می کنیم، بکر نگه داشتن این یکی و تا حد زیادی استفاده نشده با توجه به نادر بودن آن قابل درک است. با این حال، با یک پیشرانه 6.9 لیتری V12 که 622 اسب بخار قدرت را به چرخ های عقب می بندد، خوب است اگر این Merc توانا بتواند یک مسیر یا حداقل یک سفر جاده ای منظم را ببیند. جهنم، حراج شامل مجموعه ای از چمدان های نصب شده است که به طور خاص برای این ماشین طراحی شده است. چه کسی برای یک سفر آخر هفته به Ozarks آماده است؟

RM Sotheby تخمین می زند که این مرسدس بنز CLK GTR رودستر مدل 2002 زمانی بین 10 تا 13 میلیون دلار به ارمغان بیاورد. به محض سقوط چکش، با یک به‌روزرسانی وارد می‌شویم، اما در این مدت، با بهترین حدس خود در مورد قیمت پیشنهادی نهایی وارد نظرات شوید. وقتی داستان را به‌روزرسانی می‌کنیم، نظر دهنده را با نزدیک‌ترین حدس فریاد می‌زنیم.منبع