این مینی فراری F40 شایان ستایش یک مزدا در زیر است


سال گذشته تیونر ژاپنی لیبرتی واک کیت پهن بدنه فراری F40 را در سالن خودرو توکیو به نمایش گذاشت. امسال، این شرکت با اعمال ظاهری بر روی مزدا اتوزام AZ-1، نسخه‌ای در اندازه‌ی کوچک از این ابرخودروی نمادین ایتالیایی را معرفی کرد. نتیجه کاملا شایان ستایش است.

تصاویر زیر کیت بدنه الهام گرفته شده از F40 لیبرتی واک و یک AZ-1 موجود در کنار هم را نشان می دهد، بنابراین می توانید تغییرات گسترده ای را مشاهده کنید.

کیت مزدا اتوزام AZ-1 فراری F40 توسط لیبرتی واک
Autozam AZ-1

این کیت دماغه AZ-1 را با فاسیا و کاپوت جلو که بسیار شبیه F40 است، بازسازی می کند. همچنین در گوشه ها کانارد و یک اسپلیتر کشیده وجود دارد. صفحه Liberty Walk برای ارتقاء اشاره می‌کند که چراغ‌های جلو دوگانه گرد بخشی از بسته نیستند.

گلگیرهای پهن در هر دو انتها موقعیت AZ-1 را گسترش می دهند و رکاب های جانبی بدنه ای بین آنها قرار می گیرند. Liberty Walk همچنین دارای پانل های درب جدیدی با شکل برجسته کانال NACA برای تقلید از ظاهر F40 است.

کیت مزدا اتوزام AZ-1 فراری F40 توسط لیبرتی واک

قسمت عقب دارای یک بال بلند و ثابت با صفحات انتهایی بزرگ است. به گفته این شرکت، سپر اصلاح شده شامل بازتابنده ها است اما نه چراغ های عقب. یک دیفیوزر با خطوط بلند نیز وجود دارد. Liberty Walk به اگزوز اشاره ای نمی کند، اما عکس ها یک راه اندازی سه لوله ای در مرکز را نشان می دهند مانند F40.

هیچ جزئیاتی در مورد تغییرات داخلی وجود ندارد، اما صندلی‌های اسپرت که در عکس‌ها قابل مشاهده است، موجود نیستند. اگر شما صاحب یک AZ-1 هستید و می خواهید آن را مانند یک فراری نمادین جلوه دهید، لیبرتی واک 22600 دلار برای کیت بدنه دریافت می کند. به علاوه، مشتری باید رنگ آمیزی و نصب قطعات را ترتیب دهد.

کیت مزدا اتوزام AZ-1 فراری F40 توسط لیبرتی واک
رندرهای فراری F40 Liberty Walk (سفید)

Liberty Walk همچنین دارای مجموعه ای از چرخ های فورج شش پره با روکش مشکی است. قطر آنها 16 اینچ در جلو و 17 اینچ در عقب است. این شرکت برای آنها 14300 دلار دریافت می کند.

AZ-1 یکی از هیجان انگیزترین خودروهای کلاس kei ژاپن بود. حتی در حالت موجودی نیز مانند یک سوپراسپرت مینی به نظر می رسد. درهای gullwing به زیبایی اسپرت می‌افزایند. یک موتور سه سیلندر 657 سی سی توربوشارژ وسط نصب شده 63 اسب بخار قدرت دارد و یک دستی پنج سرعته قدرت را به چرخ های عقب می فرستد.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ.