این نسخه‌های ویژه کادیلاک بلک‌وینگ لمانز زیبا به نظر می‌رسند


مسابقات 24 ساعته لمانز در حال انجام است و با آن، کادیلاک دو نسخه ویژه را برای گرامیداشت این مناسبت منتشر کرده است. CT5-V Blackwing Le Monstre و CT4-V Blackwing Petit Petaud با طراحی های سفارشی، رنگ های جدید و نشان های محدود به میراث مسابقه کادیلاک و خود مسابقه ادای احترام می کنند.

نام مناسب CT5-V Blackwing Le Monstre از خودروی مسابقه ای کادیلاک 1950 با همین نام مستعار و صد و یکمین دوره مسابقات Le Mans الهام گرفته شده است. نمای بیرونی با رنگ سفارشی Magnus Metal Frost با لهجه های فیبر کربنی Stormhawk Blue تکمیل شده است.

نسخه های ویژه کادیلاک CT4-V و CT5-V Le Mans

داخل آن دارای لهجه‌های آبی و شماره میراث «2» حک شده در پشتی صندلی‌ها و همچنین صفحات رکاب سفارشی با همان طرح شماره میراث است. عبارات “Le Monstre” و “75 Years” در هر گوشه حک شده است. زیرپوش موتور 6.2 لیتری V-8 سوپرشارژ کارخانه ای است که 668 اسب بخار قدرت دارد.

CT4-V Blackwing Petit Pataud از اولین حضور کادیلاک در لمانز در سال 1950 الهام گرفته شده است که نام آن از خودروی مسابقه ای سری 61 با همین نام گرفته شده است. این همان رنگ Magnus Metal Frost با لهجه‌های فیبر کربنی Stormhawk Blue مانند CT5-V بزرگتر است، اما با شماره میراث “3” و داخل چرم مشکی به جای آن. CT4-V بلک وینگ دارای یک موتور 3.6 لیتری V-6 توئین توربو با قدرت 472 اسب بخار است.

نسخه های ویژه کادیلاک CT4-V و CT5-V Le Mans

هر کدی دارای نشانی در داخل خواهد بود تا در دسترس بودن محدود خود را مشخص کند. تنها 101 نمونه از CT5-V و فقط 50 نمونه از CT4-V وجود خواهد داشت. کادیلاک قیمت این دو تریم ویژه را ذکر نکرده است، اما استاندارد CT5-V Blackwing حدود 95000 دلار برای سال 2025 قیمت خواهد داشت و CT4-V Blackwing از 63590 دلار شروع می شود.منبع