این هواپیما را تماشا کنید که از روی باند می‌لغزد و با ماشین برخورد می‌کندبرخورد ماشین ها با ماشین های دیگر؟ هر روز اتفاق می افتد. برخورد هواپیما با ماشین؟ این بسیار کمتر رایج است، اما پتانسیل تراژدی زیاد است. به همین دلیل خوشحالیم که فقط جراحات جزئی ناشی از این سانحه را گزارش کنیم و خلبان از آنجا دور شد.

این حادثه در 11 نوامبر در مک کینی تگزاس رخ داد. بر اساس گزارشی از WFAA، هواپیما قبل از پایان باند در هنگام فرود قادر به توقف نبود. این خودرو از یک حصار شکسته و در بزرگراهی مجاور وارد ترافیک شد و وارد مسیر یک هیوندای سوناتا شد. راننده خودرو در نهایت با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شد. دو نفر در هواپیما در صحنه معاینه شدند اما ظاهراً نیازی به مراقبت پزشکی نداشتند.

جک اشنایدر که در فرودگاه بود و متوجه شد مشکلی وجود دارد، همه اینها را در یک ویدیو ضبط کرده است. صحبت کردن با WFAAوی خاطرنشان کرد که هواپیما در حالی که لاستیک‌ها دود می‌کردند به سرعت در باند فرودگاه حرکت می‌کرد. این گزارش همچنین به شاهدانی اشاره می کند که با خلبان صحبت کرده و گفته اند که معکوس تراست کار نمی کند.

برای کسانی که به این هواپیمای ملخ‌دار نگاه می‌کنند و نمی‌دانند چگونه رانش معکوس را انجام می‌دهند، این یک پروجت Lancair IV-P است. این یک هواپیمای خصوصی چهار صندلی با کارایی بالا است که به موتور توربوپراپ مجهز شده است – یک توربین جت که یک ملخ را می چرخاند. این هواپیما قادر به سرعت بیش از 350 مایل در ساعت است، اگرچه به نظر می‌رسد که این هواپیمای خاص در مقطعی در حین پرواز دچار یک وضعیت اضطراری شده است.

به گفته شبکه ایمنی هوانوردی، خلبان از پارک هوایی میدلند در تگزاس به سمت فرودگاه آئرو کانتری، محل سقوط هواپیما در حال پرواز بود. مشکل فشار در ارتفاع 25000 فوتی وجود داشت که باعث شد خلبان در حالی که به سمت فرودگاه مقصد ادامه می‌داد فرود سریع انجام دهد. اولین تلاش برای فرود سقط شد، و خوب، می‌توانیم ببینیم که بار دوم چه اتفاقی افتاد.

مشخص نیست که آیا مشکل فشار در سقوط نقش داشته است یا خیر. تحقیقات کامل در حال انجام است.منبع