این ویدیوی تلفیقی نوربرگ رینگ با BMW های خارج از کنترل پر شده است


با نزدیک شدن به زمستان، فعالیت در نوربرگ رینگ به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. درایوهای توریستی برای سال بسته هستند، که این زمان ایده‌آل برای نگاه کردن به برخی از تماس‌های نزدیک در حلقه Nordschleife در طول سال 2023 است. با تشکر از خدمه در اعتیاد به خودکار، ما 24 دقیقه از لحظات قهوه ای کد برای لذت بردن داریم که با چند سیو چشمگیر و چند تکه قهرمانی ناب خودرویی ترکیب شده است.

بعد از کمی تماشا، یک چیز کاملاً مشخص می شود. وجود دارد مقدار زیادی از رانندگان BMW که مسافت 12.9 مایلی را می پیمایند و برخی می توانند از تجربه کمی بیشتر در پیست استفاده کنند. ما در سه دقیقه اول ده ها Bimmer را می شماریم، با یک E36 شروع می کنیم که یک پرش ترسناک را از بین می برد. کلینز، AKA چرخ فلک کوچک در پایان دوره. اندکی پس از آن، یکی دیگر از سری 3 قدیمی‌تر آسیب دیده است برونچن، یک گوشه بدنام در علامت 10 مایلی. BMW راه راه مارتینی قبل از عبور از مسیر و برخورد به دیوار دور، به داخل سنگریزه می رود. اگر این کافی نباشد، راننده دوباره مستقیماً جلوی ترافیک وارد می شود. بله.

ماشین ها در نوربرگ رینگ

با این حال، برای خلبانان BMW کاملاً یک جشن شکسته نیست. در این کلیپ 24 دقیقه‌ای شاهد کنترل دقیق خودرو در چندین نقطه هستیم، اگرچه ما گمان می‌کنیم که راننده استون مارتین از عبور M3 در ساعت 2:25 خیلی راضی نبود. ما می‌بینیم که همین خودرو در نقاط مختلف ویدیو به پهلو می‌رود، از جمله دریفت نسبتاً مرتب در ساعت 15:35. همانطور که برای E36 آبی که در عکس بالا نشان داده شده است، این اتفاق در ساعت 6:55 رخ می دهد کلاین. از بین تمام لحظات ترسناک این مجموعه، این احتمالاً شبح آورترین لحظات است.

در مورد بردها چطور؟ همه افراد ضعیف را دوست دارند و وقتی گلف GTI ساعت 11:55 از کنار یک لامبورگینی هوراکان می‌گذرد، نمی‌توانیم لبخند نزنیم. و گاهی اوقات موضوع سرعت نیست، این تنها چیزی است که می‌توانیم برای وانت فولکس‌واگن با شخصی که ماسک اسبی در ساعت 9:20 به تن دارد، بگوییم. یعنی امیدواریم نقاب باشد.

ماشین ها در نوربرگ رینگ
ماشین ها در نوربرگ رینگ

یک نوشیدنی با طراوت بنوشید، بنشینید و از فعالیت در یکی از چالش برانگیزترین پیست های مسابقه در جهان لذت ببرید. و اگر لحظه خاصی در این کلیپ دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.منبع