این کوروت 1962 پس از اولین شستشوی خود در 30 سال جدید به نظر می رسد


شورولت کوروتی که امروز می توانید بخرید هیچ شباهتی به مدل نسل اول ندارد. این خودرو از آغاز فروتنانه خود در اوایل دهه 1950 راه طولانی را پیموده است، اما نسخه اصلی به عنوان نماد باقی مانده است و ما از دیدن آن برای جمع آوری گرد و غبار – مانند مثال بالا – متنفریم. خوشبختانه، شست و شوی کامل و جزئیات کمک می کند تا این خودروی اسپرت به شکوه اولیه اش بازگردد.

30 سال نشسته بود و گرد و غبار و فضولات موجودات را جمع می کرد. 20 نفر از آنها را در یک انبار و 10 نفر دیگر را در یک انبار گذراند. با این حال، بر خلاف برخی از وسایل نقلیه فراموش شده، این یکی قبل از کنار گذاشته شدن به خوبی مورد مراقبت قرار گرفت. در حالی که کثیف است، از جمله فضای داخلی، صندلی ها ستاره ای هستند و فاقد پارگی یا پارگی هستند. همچنین هیچ آسیب خارجی عمده ای وجود ندارد.

کثیف به نظر می رسد، هشدار نمی دهد، اگرچه یک تن مدفوع موش در همه جا وجود دارد. زیر صندلی ها، در محفظه موتور، روی موتور، و در صندوق عقب. موش‌ها نیز خانه‌های موقتی ساختند و زباله‌ها را در شکاف‌ها پر می‌کردند و ماشین با نقش‌های حیوانی کثیف از موش گرفته تا راکون پوشانده شده است.

صندلی‌ها لکه‌دار هستند، اما بعد از تمیز کردن، نو به نظر می‌رسند، و درج‌ها از رنگ خاکستری تیره به سیاه تبدیل می‌شوند. این فرش به دلیل پشتی فوم و الیاف ضخیم آن که تعداد زیادی زباله را به دام می‌اندازد، چالش‌هایی را به همراه داشت، اما این قطعات با بازگشت به Chevy بکر به نظر می‌رسند.

کیلومتر شمار خودرو فقط 11282 مایل را نشان می دهد، با برچسبی از سال 1987 که نشان می دهد در آن زمان 10985 مایل را طی کرده است، حدود دو سال قبل از اینکه مالک آن را برای همیشه پارک کند، و وضعیت آن نشان دهنده این است. صندلی‌ها جدید به نظر می‌رسند، رنگ هنوز با مقداری عشق می‌درخشد، و کابین مکانی دلپذیر برای گذراندن یک بعد از ظهر شنبه به نظر می‌رسد – پس از ضدعفونی کامل.منبع