این M240i 1500 اسب بخاری سریعترین BMW روی سیاره است


بی‌ام‌و B58 straight-six به سرعت تبدیل به داغ‌ترین چیز در مسابقات درگ وارداتی می‌شود. موتور 3.0 لیتری به‌طور شگفت‌انگیزی قوی است و می‌تواند قدرت زیادی را تحمل کند، و به راحتی می‌تواند قدرت و سرعت بالایی را در نوار تولید کند. این بی‌ام‌و سری 2 با قدرت 1500 اسب بخار نشان می‌دهد که B58 جایگاه خود را به عنوان جانشین تویوتا 2JZ به دست آورده است.

از بیرون، این کوپه M240i xDrive تقریباً در انبار به‌نظر می‌رسد، مگر مجموعه‌ای از شعاعی‌های چسبنده. هرگز حدس نمی‌زنید که یک نسخه بسیار اصلاح‌شده از شش سیلندر اصلی B58، مجهز به میل‌بادامک جدید، سرهای پورت‌شده، سیستم سوخت سنگین و توربوشارژر 74 میلی‌متری Precision با 49 پوند تقویت را پنهان کرده است.

سیستم چهار چرخ متحرک حفظ شده است که توسط نسخه ارتقا یافته گیربکس هشت سرعته اتوماتیک کارخانه ساخته شده توسط Pure Drivetrain Solutions تغذیه می شود. اکسل های تقویت شده و میل محرک کربنی برای کنترل پیچش اضافی وجود دارد، اما به طرز شگفت انگیزی، دیفرانسیل عقب اصلاح نشده است.

بهتر از همه، ECU موجودی حفظ شده و اصلاح شده است تا تمام تغییرات پیشرانه را بپذیرد، به این معنی که این سری 2 هنوز اکثر ویژگی های اصلی خود را دارد، از جمله کنترل آب و هوا، سیستم اطلاعات سرگرمی، کروز کنترل و غیره. بیشتر فضای داخلی نیز هنوز آنجاست. به گفته مالک، وزن خودرو با او در صندلی راننده حدود 3510 پوند است.

این بخشی از دلیلی است که نشان می دهد سرعت 7.9 ثانیه ای اخیر این خودرو با سرعت 175 مایل در ساعت در طول TX2K در تگزاس در اوایل این ماه بسیار شگفت انگیز است. زمان، این سری 2 را به سریع‌ترین و سریع‌ترین BMW روی سیاره در مدت یک چهارم مایل تبدیل می‌کند. و این کار را بدون نگرانی در مورد وزن یا هوا انجام می دهد. با چند مود دیگر، ما مطمئن هستیم که این BMW می تواند حتی سریعتر پیش برود.منبع