ببینید آیا می توانید تفاوت های فولکس واگن گلف R 2025 را متوجه شوید


در دنیای گلف، عصر ICE تقریباً به پایان رسیده است. همانطور که ولفسبورگ گفته است که مدل نسل نهم یک خودروی برقی خواهد بود، Mk8.5 آینده آخرین هچ برای هاچ همیشه محبوب با موتورهای احتراقی خواهد بود. قبل از اینکه آخرین قطره بنزین به باک بنزین برود، فولکس واگن آخرین به روز رسانی خودروی جمع و جور را ارائه می کند. جاسوسان ما قبلاً نسخه های معمولی و GTI را دستگیر کرده اند، بنابراین طبیعی است که اکنون فرصت دیدن R را داشته باشیم.

گرد و غبار ذره بین را بردارید تا ببینید چه چیزی در این Golf R متفاوت است زیرا تغییرات محتاطانه هستند. خبر خوب این است که فولکس‌واگن حتی به خود زحمت نداده است که چراغ‌های جلوی باریک‌تر را استتار کند. اینها ظاهر صاف تری دارند و به نظر می رسد در نزدیکی جلوپنجره کمی باریک تر هستند، اما برای مشاهده تغییر باید از علاقه مندان به گلف باشید. به نظر می رسد با توجه به نوار چروک شده، کامویی رنگ بدنه روی سپر جلو وجود دارد، اگرچه تغییرات احتمالاً چیزی برای نوشتن نیست.

در پشت، به نظر می رسد گلف R فاقد استتار است. با این حال، در واقع اینطور نیست. دقیق تر نگاه کنید و متوجه خواهید شد که مقداری نوار مزاحم روی چراغ های عقب چسبانده شده است. طراحی آن تقلید از چراغ های عقب پیش از فیس لیفت است تا ظاهر به روز شده را پنهان کند. چیزهای هیجان انگیز، درست است؟ به هر حال این یک گلف است، بنابراین فولکس‌واگن نمی‌خواهد قایق را تکان دهد، به‌ویژه با توجه به اینکه فروش در حال حاضر رو به کاهش است.

گلف R Variant همان به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کند، اما شانس دریافت ویزای ایالات متحده بسیار کم است. زیرا نمونه های اولیه در آن مشاهده شد [4]در حرکت در نوربرگ رینگ، عکاسان جاسوسی نتوانستند به داخل آن نگاه کنند. با این حال، تصاویر مجاور که نمای جلوی خودروها را نشان می دهد، حاکی از یک تغییر بزرگ در کابین است.

ما می‌توانیم پشت صفحه نمایش لمسی بزرگ‌شده سیستم اطلاعات سرگرمی را ببینیم که بازتاب خودروهای برقی مانند ID.7 و همچنین واگن جدید پاسات است، خودروی دیگری که در آمریکای شمالی موجود نیست. در گلف خروجی، صفحه نمایش مرکزی در همان سطح دسته ابزار دیجیتال نصب شده است. این مورد در مورد نسخه فیس لیفت شده صدق نمی کند زیرا فولکس واگن یک صفحه نمایش لمسی بزرگتر و تبلت مانند را در بالای داشبورد نصب خواهد کرد.

مدل سال 2024 پایان گیربکس شش سرعته دستی در ایالات متحده است، نه فقط برای R، بلکه برای GTI دیفرانسیل جلو. با این حال، نور امیدی وجود دارد که ممکن است پدال کلاچ از بین نرود. مطابق با اتوموبیلفولکس‌واگن در پی کاهش مقررات یورو 7، نظر خود را در مورد توقف 6MT تغییر داد. در حال حاضر این فقط یک شایعه است، پس آن را با یک نمک ضرب المثل مصرف کنید.

گلف GTI و R در ایالات متحده در حال حاضر مدل های 2024 هستند، بنابراین فیس لیفت زودتر از مدل سال 2025 وارد بازار نخواهد شد. با توجه به نسل نهم گلف که در حدود سال 2028 عرضه می شود، به این معنی است که شما سه تا چهار سال فرصت خواهید داشت تا یک هات هاچ با موتور بنزینی توربوشارژ داشته باشید.

فولکس‌واگن اعلام کرده است که GTI و R در عصر الکتریکی زندگی خواهند کرد و قبلاً یک GTI مفهومی بدون موتور احتراقی معرفی کرده است.منبع