بنتلی جدید کانتیننتال GT 771 اسب بخار قدرت دارد


بنتلی اخیراً با آخرین نسخه خالص V-8، نسخه 8، با کانتیننتال GT قدیمی خداحافظی کرده است. یک هفته بعد، این برند لوکس بریتانیایی در حال پیش‌نمایش مدل جدید خود است – حتی اگر به نظر یک نسخه فیس لیفت شده از این خودرو باشد که در ابتدا عرضه شد. در سال 2017

صرف نظر از این، این شرکت تصاویر اولیه و مشخصات فنی کانتیننتال “جدید” را فاش کرده است. همانطور که انتظار می رفت، Conti بعدی از “هیبرید فوق العاده عملکرد” ​​بنتلی مبتنی بر V-8 استفاده می کند. موتور احتراقی و موتور الکتریکی با هم کار می‌کنند و مجموعاً 771 اسب بخار قدرت و 738 پوند فوت گشتاور دارند. این ارقام خروجی حتی بالاتر از W-12 نصب شده در Batur است که می تواند “فقط” 740 اسب بخار و 737 پوند فوت داشته باشد.

بسته باتری نامشخص آب کافی برای برد 50 مایلی در چرخه WLTP خواهد داشت، بنابراین در تست EPA کمی کمتر است. قدرتمندترین خودروی تولیدی بنتلی تا به حال دارای فرمان چهار چرخ و سیستم چهار چرخ محرک با بردار گشتاور است. از دیگر مزایای آن می‌توان به دمپرهای دو سوپاپ، دیفرانسیل لغزش محدود و فناوری ضد غلتک الکتریکی 48 ولتی اشاره کرد. این ارتقاء، کانتیننتال GT جدید را به “پویاترین خودروی جاده ای بنتلی در تاریخ 105 ساله این شرکت” تبدیل خواهد کرد.

اعداد عملکرد فاش نشده است، اما می تواند حتی سریعتر از Continental GT Speed ​​قدیمی باشد. کوپه منسوخ شده با پیشرانه W-12 به سه و نیم ثانیه زمان نیاز داشت تا از حالت سکون به سرعت 60 مایل در ساعت برسد و به سرعت 208 مایل در ساعت برسد. وقتی صحبت از نیروگاه 6.0 لیتری توئین توربو شد، تولید با آخرین نمونه های فوق انحصاری Batur به پایان می رسد. اگر در آینده یک Continental GT Speed ​​جدید عرضه شود، دوازده سیلندر نخواهد داشت.

اگرچه وزن مشخص نشده است، اما منطق به ما می گوید که پس از اضافه کردن بیت های هیبریدی، وزن آن از مدل قدیمی V-8 سنگین تر است. مدل قبلی آن تقریباً 4800 پوند وزن داشت، بنابراین اگر مانند W-12 قدیمی از مرز 5000 پوند عبور کرد، خیلی تعجب نکنید. با این حال، این نباید چندان نگران کننده باشد، زیرا کانتیننتال GT یک رزمناو لوکس مجلل است تا یک ماشین اسپرت چابک برای حرکت در یک پیست.

نسل بعدی کانتیننتال GT در ماه ژوئن به عنوان یک کوپه معرفی می شود و احتمالاً به زودی نسخه کانورتیبل نیز عرضه خواهد شد.منبع