بهترین رندرها برای هفته 17 اکتبر

سوزوکی سوئیفت در ایالات متحده فروخته نمی شود اما همچنان بخش مهمی از خانواده این شرکت ژاپنی است. نسل جدیدی به زودی در راه است و ما این رندر اختصاصی را داریم که نشان می دهد دریچه پنج در چگونه می تواند باشد.

رندر BMW X2 2024منبع

یکی از پرفروش ترین مدل های فولکس واگن به زودی طراحی مجدد کامل خواهد داشت. با این حال، نسل بعدی تیگوان از نظر طراحی یک تغییر بزرگ را نشان نخواهد داد و این رندر پیش نمایش طراحی تکاملی است.

این مقاله را با رندرهای جدید هفته گذشته هر پنجشنبه به روز می کنیم. بنابراین، زمانی که بخواهید نگاهی کوتاه به آینده بیندازید، همه تفاسیر دیجیتالی جالب را خواهید داشت.

آن را به عنوان یک رقیب تسلا مدل 3 در نظر بگیرید، البته با طراحی زیباتر و آیرودینامیک بهتر. این رندر پیش نمایش مدل تولیدی را با طراحی متاثر از Vision EQXX نشان می دهد.

اینجا در Motor1.com، همه ما نقاشی های مجازی را دوست داریم و به همین دلیل است که فکر کردیم هر هفته یک مقاله رندر اضافی به اشتراک می گذاریم. این بهترین تمرین‌های طراحی را که هنرمندان خودمان ایجاد می‌کنند، و همچنین تصاویری که توسط طراحان مستقل خودرو، دانشجویان، و فقط سر دنده‌های معمولی ارائه شده‌اند، ترکیب می‌کند.

رندر VW Tiguan 2024
رندر سوزوکی سوئیفت

هر هفته رندرهای زیادی منتشر می کنیم. در حالی که برخی از آن‌ها مدل‌های جدید واقعی را که در چند ماه آینده عرضه می‌شوند، پیش‌نمایش می‌کنند، برخی دیگر عمدتاً برای سرگرمی انجام می‌شوند. آن‌ها خلاقیت‌های فوق‌آینده‌نگر را تصور می‌کنند که احتمالاً به این زودی‌ها به خط تولید راه پیدا نخواهند کرد.

رندر مرسدس بنز EQC

BMW X2 جدید در حال حاضر در دست توسعه است. بر اساس پلت فرم FAAR، این مدل طیف موتورهای احتراقی خود را با آسیاب پرچمدار 2.0 لیتری در تریم M35i حفظ خواهد کرد.