بهترین عکس های جاسوسی برای هفته اول آگوست


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید روی لبه‌های آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی Q6 E-Tron یک کراس اوور الکتریکی خواهد بود که بر روی پلت فرم PPE مانند پورشه ماکان EV سوار می شود. این مدل به عنوان مدل استاندارد جعبه ای یا اسپرت بک شیک تر در دسترس خواهد بود. بعداً آئودی مدل RS با کارایی بالا را دریافت خواهد کرد.

BMW در حال کار بر روی نسل بعدی X3 است. ظاهری باکستر و تراش خورده تر از مدل فعلی دارد. این تصاویر جاسوسی شامل نگاهی به نوع پلاگین هیبریدی است.

شورلت در حال توسعه کوروت E-Ray با موتور هیبریدی است و در اینجا نگاهی به داخل آن می اندازیم. این یکی هنوز به وضوح در مرحله نسبتاً اولیه کار است، با قضاوت بر اساس تمام سیم های در معرض دید.

این اولین نگاه ما به نسخه Heritage Ford Bronco Sport است. این یکی دارای یک جلوپنجره از Big Bend و چرخ‌هایی از Badlands است. به نظر نمی رسد که تغییر ظاهری قابل توجهی وجود داشته باشد.

این هیوندای کونا تحت پوشش استتار سنگین از جمله روکش روی دماغه و عقب قرار دارد. یک فلپ در جلوپنجره، درگاه شارژ را پنهان می کند. به دنبال این باشید که این مدل در اوایل سال 2023 معرفی شود.

مرسدس GLB تازه سازی جزئی دریافت می کند که شامل دماغه به روز شده و تغییرات جزئی در چراغ های عقب است. ما انتظار داریم مدل اصلاح شده سال آینده معرفی شود.

در اینجا GLC کوپه جدید در تریم معمولی و در ظاهر اسپرت AMG آمده است. به دنبال آنها باشید تا اواخر امسال برای اولین بار عرضه شوند.

مرسدس در حال کار بر روی نسخه لوکس مایباخ شاسی بلند EQS است. در مقایسه با نسخه استاندارد، تغییراتی در بینی و دم وجود دارد. در داخل، انتظار مواد زیباتر و بسیاری از امکانات لوکس را داشته باشید.

در اینجا نسل بعدی مینی کوپر هاردتاپ است. به طور خاص، این هات هچ جان کوپر ورکز است. دارای فاسیای جلویی تهاجمی با ورودی های مربعی در گوشه ها است. استایل بسیار شبیه به مدل فعلی است.

Porsche 718 Boxster Spyder RS ​​معادل 718 Cayman GT4 RS خواهد بود اما با قابلیت باز کردن سقف. این خودرو دارای بدنه ای تهاجمی با اسپلیتر بزرگ جلو، کانال های NACA روی کاپوت و چرخ های قفل مرکزی است.

به نظر می رسد که پورشه در حال توسعه نسخه ای با عملکرد بالاتر از پانامرا است. این یکی از چرخ‌های قفل مرکزی استفاده می‌کند و روتورهای ترمز بزرگ پشت آن‌ها قابل مشاهده است. همچنین روی سپر جلو و گلگیرها نوار چسب برای پنهان کردن تغییرات بدنه وجود دارد.

توسعه رولزرویس اسپکتر به خوبی پیش می رود. این تصاویر جاسوسی شامل نگاهی به داخل کابین است. نمایشگرهای دیجیتالی برای ابزار و سرگرمی اطلاعاتی در یک قاب روی داشبورد وجود داردمنبع