بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 17 اکتبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

این خودروی توسعه‌ای BMW X1 M35i نمای جلویی تهاجمی مدل اسپرت را با دهانه‌های متعدد نشان می‌دهد. این یک اسپویلر برجسته روی دریچه عقب دارد و سپر فضایی را برای اگزوزهای دوگانه در هر طرف ایجاد می کند.

یک BMW X6 به روز شده در راه است. این یکی دهانه های بزرگتر در جلوپنجره و ورودی های بسیار برجسته تر در نمای جلو را نشان می دهد.

این بنتلی کانتیننتال GTC اندکی از استتار استفاده نمی کند. اگر به سپر عقب نگاه کنید، می توانید درب را ببینید که درگاه شارژ سیستم PHEV را می پوشاند.

این مرسدس AMG CLE 53 است و بهترین راه برای تشخیص این است که به عقب نگاه کنید. این یکی دارای دو اگزوز دایره ای شکل است که از هر طرف سپر خارج می شود. در مقابل، گرید 63 داغتر دارای خروجی های ذوزنقه ای است.

این گالری نگاهی عالی به مرسدس کلاس E جدید ارائه می دهد. متأسفانه استتار زیادی می پوشد.

این مرسدس AMG S63 دارای نمای جلویی بسیار تهاجمی با دهانه های متعدد و بزرگتر در گوشه های بیرونی است. مانند دیگر مدل های سری 63، خروجی های اگزوز ذوزنقه ای شکل در پشت وجود دارد.

پورشه این هفته مشغول کار روی تایکان بود. در یکی از گالری‌ها، مدلی تهاجمی‌تر را می‌بینیم که نمای جلویی عریض‌تر، ترمزهای کربن-سرامیکی و بال عقب دارد. گروه دیگر عکس ها مدل تازه شده از جمله واگن Sport Turismo است.

فولکس واگن تلاش می‌کند تا نسل بعدی پاسات را شبیه مدل فعلی بسازد. این شامل استفاده از برچسب هایی است که با شکل چراغ ها و مشبک مطابقت دارند. یک گالری از عکس ها ماشین را در جاده نشان می دهد. گروه دیگر از تصاویر، واگن را در نوربرگ رینگ می گیرد.منبع