بهترین عکس های جاسوسی برای هفته 28 نوامبر


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی اوقات بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید در لبه پیشروی آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام موارد اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی A6 تازه شده تغییرات کوچکی در دماغه و دم دارد. به نظر می رسد تغییرات بیرونی بسیار جزئی باشد.

A6 E-Tron سدان برقی آینده این برند است. در مقایسه با A6 معمولی، ظاهر بسیار نرم تر است، به خصوص در جلو.

در اینجا اولین نگاه ما به تازه سازی فورد برای F-150 است. این شرکت بینی و دم را می پوشاند تا آنچه را که در حال تغییر است پنهان کند. به نظر می رسد چراغ های جلو یک به روز رسانی دریافت می کنند.

Opel Corsa تازه شده دماغه ای به روز دریافت می کند. به نظر می رسد چراغ های جلو نازک تر از طراحی فعلی هستند.

مرسدس بنز CLE کلاس جایگزین کلاس C و E کوپه و کانورتیبل خواهد شد. این یکی در اطراف نوربرگ رینگ تمرین می کند.

مرسدس در حال آزمایش کلاس CLE در برف است. مانند خودروی دیگر، این خودرو نیز روکش کامل بدنه دارد. هنوز هم می توانیم ایده خوبی از شکل کلی مدل داشته باشیم.

مرسدس به حذف استتار از کلاس E جدید ادامه می دهد. در این مرحله، اختفا فقط در نوک بینی و دم است. همچنین نگاهی اجمالی به کابین وجود دارد که در آن این وسیله نقلیه دارای صفحه نمایش عظیمی بر روی کنسول است.

Mini Aceman کراس اوور الکتریکی آینده این برند است. این هفته دو گالری از عکس های جاسوسی دریافت کردیم که نگاهی عالی به مدل ارائه می دهد.

در اینجا پورشه 911 به روز شده در حال حرکت است. دارای یک فاسیا جلو با کرکره های فعال است. مهندسان کل سپر عقب را پوشش می دهند، اما لوله های اگزوز به مرکز آن نزدیک تر هستند.منبع