بهترین فیلم های جاسوسی برای هفته 8 آگوست


Motor1.com عکس های جاسوسی از وسایل نقلیه آینده را عملاً هر روز و گاهی بیشتر از آن قرار می دهد. اگر می‌خواهید روی لبه‌های آنچه در راه است بمانید، این فهرست از تمام اجمالی خودروهای توسعه‌ای هفته گذشته را بررسی کنید.

آئودی A6 E-Tron الکتریکی در این ویدیو به نظر می رسد در حال انجام تست ترمز است. سرعت آهسته فرصت خوبی برای نگاهی دقیق به سدان آینده فراهم می کند. به دنبال اولین عرضه قبل از پایان سال و شروع فروش در سال 2023 باشید.

این وسیله نقلیه کمی رمز و راز است. بدیهی است که این یک سری 1 است، اما لوله های اگزوز چهارگانه چیزی نیست که ما انتظار دیدن آن را داشته باشیم. این می‌تواند نشانه‌ای از این باشد که BMW قصد دارد یک مدل داغ‌تر M140i را برای تازه‌سازی خط تولید معرفی کند.

این X5 M به جای عناصر عمودی موجود، از جلوپنجره جدید با نوارهای افقی استفاده می کند. فاسیای پایین نیز با به دست آوردن عنصری که از یک طرف به سمت دیگر اجرا می شود جدید است. در عقب، BMW چراغ های عقب جدید را پنهان می کند.

هیوندای آیونیک 5 N نسخه هاتچ مدل برقی خواهد بود. حتی با پوشش استتار، می‌توانید نمای جلوی تهاجمی‌تر، چرخ‌های بزرگ‌تر و اسپویلر روی سقف را ببینید.

کیا EV9 کراس اوور برقی سه ردیفه این برند خواهد بود. پوشش استتار روی این یکی جزئیات را پنهان می کند، اما به ما اجازه می دهد استایل جعبه ای خودرو را ببینیم.

این AMG GLC 43 با اسپرت ملایم احتمالاً از یک توربوشارژ 2.0 لیتری چهار سیلندر هیبریدی استفاده خواهد کرد. در C43، این تنظیمات برای 402 اسب بخار (296 کیلووات) و 369 پوند فوت (500 نیوتن متر) گشتاور مناسب است. طراحان دماغه و پشت این خودروی توسعه را پنهان می کنند.

پورشه در حال آماده شدن برای ساختن نوع سخت‌تر از 718 باکستر با عملکردی بهتر از اسپایدر موجود است. RS دارای دریچه هایی در بالای گلگیرها، اسپلیتر جلو تهاجمی تر و اسپویلر عقب بزرگتر است. این بسته Weissach در این مورد احتمالاً اجزای سبک وزن بیشتری را اضافه می کند.

کاین توربو GT به روز شده دارای تغییرات ظاهری جزئی در جلو و عقب است. این یکی در مسیر است و می توانید اسپویلر عقب فعال مستقر شده را ببینید.منبع