به تغییرات در کنار هم نگاه کنید

فورد موستانگ ویژه کالیفرنیا 2022 اسب تاریک فورد موستانگ 2024
فورد موستانگ 2024
فورد موستانگ 2024

نسل جدیدی از موستانگ کانورتیبل نیز در حال معرفی است. همانطور که انتظار دارید، طراحی کوپه را می گیرد و سقف را حذف می کند. از دست دادن قسمت بالایی، شکل تیز گلگیرهای عقب را برجسته می کند.

داخلی

بسته عملکرد بالا فورد موستانگ اکوبوست 2020: First Drive

کابین نسل هفتم موستانگ کاملاً با نسل ششم فاصله دارد. فرمان نشانه‌های یکپارچه‌سازی با پره‌های فلزی پایین خودروی قدیمی را از دست می‌دهد. یک صفحه ابزار دیجیتال با حالت های نمایش چندگانه وجود دارد. این یک قاب با صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی مشترک است. این تغییر باعث می شود دریچه های تهویه مطبوع پایین تر باشند و اکنون به جای دایره، مستطیل شکل هستند.

اسب تاریک فورد موستانگ 2024
فورد موستانگ 2024

ترفندهای طراحان فورد در قسمت پشتی بسیار ظریف هستند. طراحان به ظاهر سه میله ای آشنا برای چراغ های عقب پایبند هستند، اما بخش عرشه عقب بین آنها اکنون به جای مشکی رنگ بدنه است. بسته به اینکه موستانگ خود را چگونه تعیین می کنید، یک بال کوچک می تواند به عقب وصل شود.

سمت

نمایه یکی از بهترین زوایای است که می توانید ببینید موستانگ جدید چقدر تمیزتر به نظر می رسد. یک چین در امتداد خط شانه و دیگری بالای گلگیر عقب وجود دارد. همچنین، اورهنگ در پشت کوتاه تر به نظر می رسد. در مقایسه، ماشین قبلی طراحی پیچیده تری دارد.

قابل تبدیل

دماغه خودرو مانند قبل به گلگیرهای عضلانی می ریزد. با این حال، طراحان چین را در امتداد خط شانه از بین می برند و یکی از رکاب های کناری را نرم می کنند. یک خط تیز گلگیرهای عقب را نیشگون می‌گیرد و باعث می‌شود به صورت بصری از بدنه خارج شوند.

زاویه عقب

فورد موستانگ 2018منبع

فورد موستانگ 2024

برای نگاهی عمیق تر به فورد موستانگ 2024، ویدیوی نگاه اول ما را در زیر ببینید:

پکیج فورد موستانگ 2020 High Perf

بیش از 58 سال پس از معرفی فورد موستانگ در آوریل 1964، هفتمین نسل از خودروی پرفورمنس آمریکایی نمادین اینجاست. Motor1.com داستان‌هایی از اولین، اسب تاریکی و حالت نمایش ساز الهام گرفته از دهه 1980 دارد. اما در مورد استایل جدیدش چطور؟

بهترین راه برای درک تکامل طراحی نسل هفتم موستانگ، مقایسه آن با نسخه قبلی است. ظاهر از همان شکل کلی خودروی فعلی پیروی می کند، اما طراحان تغییراتی را اعمال می کنند. برخی از چین ها برای ایجاد یک شکل تمیزتر از بین رفته اند.

نسل هفتم موستانگ دارای دماغه ای اصلاح شده است که نسبت به مدل قبلی صاف تر است. چین ها و دو استخراج کننده روی کاپوت از بین رفته اند. GT جدید دارای یک خروجی ذوزنقه ای شکل در مرکز است. این افتتاحیه در نسخه EcoBoost وجود ندارد.

بسته عملکرد بالا فورد موستانگ اکوبوست 2020: First Drive فورد موستانگ 2018

در تمام نمونه‌های زیر، موستانگ جدید در سمت چپ و مدل قبلی در سمت راست قرار دارد.

جلو

چراغ های جلوی نسل ششم موستانگ دارای یک لامپ دایره ای شکل در هر لبه بیرونی هستند که ظاهر ماشین پونی اصلی دهه 1960 را تداعی می کند. در مقابل، مدل جدید دارای سه لامپ LED کوچک در هر طرف است. به‌علاوه، چراغ‌های راهنما دیگر قطعه‌ای جدا از بقیه نورها نیستند. این تغییرات چهره‌ای با الهام از سبک قدیمی‌تر ایجاد می‌کند و خودرو را مدرن‌تر نشان می‌دهد.

زاویه جلو

پرسپکتیو سه ربع جلو بهترین زاویه برای بسیاری از وسایل نقلیه است زیرا این فرصت را فراهم می کند تا ببینید که چگونه استایل جلویی در گلگیرها، خط سقف و عرشه عقب ادغام می شود. این عکس‌ها برخی از بزرگ‌ترین تغییرات را در استایل موستانگ جدید نشان می‌دهند.