بوگاتی شیرون در برابر نیسان GT-R 2000 اسب بخاری مسابقه درگ حتی نزدیک نیست

حالا وقت آن رسیده که بوگاتی شیرون با پورشه 918 اسپایدر روبرو شود. 918 Spyder بسیار کمیاب، مسیر فرودگاه را به آتش کشید و یک چهارم مایل را در 10.17 ثانیه به پایان رساند. با این حال، ابرخودروی W16 همچنان سریعتر بود و همان مسافت را در 10.10 ثانیه طی کرد.

ما نتوانستیم بشماریم که بوگاتی شیرون چند بار ثابت کرده که سریع است و ماشین سریع. و با این حال، در اینجا ما با یک مسابقه درگ دیگر با سوپراسپرت فرانسوی روبرو هستیم.

GT-R ساخته شده کاملاً Chiron را درست از خط شروع نابود کرد. حتی نزدیک هم نبود و این باعث شد که سوپراسپرت فرانسوی بسیار کند به نظر برسد، علیرغم اینکه اسپرینت را حتی سریعتر از قبل در 10.02 ثانیه به پایان رساند. در واقع، GT-R تیونینگ شده در 8.94 ثانیه برای یک چهارم مایل زمان داشت. تفاوت بین این دو برابر است با چندین طول ماشین همانطور که در ویدیو مشاهده می شود. دیوانه.منبع

برای دور آخر، این بازی در برابر کینگ کوپا، نیسان GT-R 2000 اسب بخاری بود. با توجه به عملکرد قبلی Chiron، ما انتظار یک مبارزه نزدیک را داشتیم – و بسیار در اشتباه بودیم.

دور بعدی مسابقه درگ سه طرفه مک لارن بود. این P1 از دور اول در برابر مک لارن 765LT و سنا است. اگر فکر می کنید که P1 در اینجا برتر شد، در اشتباه هستید. به نظر می رسد که P1 ابتدا از خط عبور کرده است، اما داده های Dragy نشان می دهد که 765LT آن را با سرعت 10.22 ثانیه به سرعت تکمیل کرده است.

اما قبل از آن، بیایید با تثلیث مقدس شروع کنیم: فراری لافراری، مک لارن P1 و پورشه 918 اسپایدر. هر سه خودرو در تولید محدود هستند و به ندرت در جاده های عمومی دیده می شوند. در این مسابقه، پورشه 918 اسپایدر به عنوان برنده ظاهر شد و یک چهارم مایل را در 10.19 ثانیه طی کرد.

هر چند این یک مسابقه معمولی خط مستقیم نیست. این در واقع مجموعه ای از چندین ابرخودرو در یک فرودگاه است که سریعترین خودرو در یک چهارم مایل است. پادشاه کوپا این گروه بوگاتی شیرون نیست. این نیسان GT-R تیونینگ شده است که می تواند تا 2000 اسب بخار نیرو تولید کند.