بوگاتی میسترال رودستر اولین حضور خیره کننده ای در خاورمیانه دارد

با توجه به تقاضای مشتریان، بوگاتی تصمیم به ساخت رودستر Mistral – Chiron بدون سقف گرفت. به گفته فرانکس هیل، معاون مدیر طراحی بوگاتی، کلکسیونرها این خودروساز را برای یک کانورتیبل تحت فشار قرار دادند. بوگاتی تصور نمی کرد که مدل Chiron یک نوع رودستر تولید کند، اما این شرکت راهی برای انجام آن پیدا کرد.

12 عکس ها

بوگاتی میسترال

میسترال با پیشرانه W16 کمی خداحافظی با موتور نمادین این برند است. بوگاتی و ریماک اکنون با یکدیگر همکاری می کنند و به طور جمعی برای ترسیم مسیری برای هر دو برند کار می کنند، که باید در سال 2024، یعنی همان سالی که تحویل Mistral و Bolide آغاز می شود، به ثمر نشست. جالب است که ببینیم آینده بوگاتی در دنیایی که به سرعت در حال برق است چگونه به نظر می رسد، اما نقوش میسترال مانند چراغ های عقب X شکل نشان می دهد که چه چیزی با این طراحی در راه است.منبع بوگاتی میسترال اوایل امسال پوشش خود را شکست و ظاهر باشکوه خود را در پبل بیچ نشان داد. تحویل خودرو تا زمانی در سال 2024 آغاز نمی شود، بنابراین این خودرو به کندی عرضه می شود. این هایپرکار محدود اخیراً پیش از یک رویداد پیش نمایش انحصاری که در نمایشگاه جدید بوگاتی ریاض در پایتخت عربستان سعودی برگزار می شود، برای خاورمیانه عرضه شد. با این حال، بوگاتی در حال حاضر تمام مواردی را که قصد ساخت آن را دارد، فروخته است.

بوگاتی با میسترال در سراسر ریاض گشت و این مدل شیک را به منطقه مالی ملک عبدالله آورد. این خودروساز سپس میسترال را به ریتز کارلتون ریاض برد و آخرین توقف آن در نمایشگاه برنامه ریزی شده بود که بوگاتی با شریک عربستان سعودی خود SAMACO Automotive آن را اداره می کند. این نمایشگاه یکی از جدیدترین نمایشگاه های این برند در جهان است که در سال 2021 افتتاح می شود.