بیش از 400 مایل برد زیر 100 هزار دلار


Lucid خط تولید Air خود را با دو سطح تریم ارزان‌تر گسترش می‌دهد، اما در برد و قدرت کم نمی‌کند. Lucid Air Pure رسماً مدل پایه است، اما همچنان بیش از 400 مایل برد و قدرت را با قیمت پنج رقمی ارائه می دهد. قدم گذاشتن در Touring با حدود 15000 دلار بیشتر به برد و قدرت بیشتری می‌افزاید.

به طور خاص، Lucid Air Pure 2023 با یک مدل دو موتوره و چهار چرخ متحرک با قیمت 92900 دلار عرضه می شود. با این کار یک سدان برقی شیک با نسخه 18 ماژول کمی کوچکتر از بسته باتری دوربرد این شرکت به شما ارائه می شود. در این مورد، کوچکتر هنوز به معنای برد تخمینی EPA 410 مایلی با شارژ است. قابلیت شارژ سریع می تواند 200 مایل را در 15 دقیقه پس بگیرد و رانندگان هنوز 480 اسب بخار (358 کیلووات) برای بازی دارند. لوسید می‌گوید برای رساندن Air Pure چهار چرخ متحرک به سرعت 60 مایل در ساعت در 3.8 ثانیه کافی است.

ما در اینجا مدل تمام چرخ متحرک را مشخص می کنیم زیرا این مدل بلافاصله در Air Pure در دسترس است. یک موتور تک موتوره و دیفرانسیل عقب Pure سال آینده با قیمتی حتی کمتر – 87,400 دلار عرضه خواهد شد. جزئیات قدرت و برد هنوز در دسترس نیست، اما تنها Lucid Air موجود در چنین پیکربندی خواهد بود. مجموعه DreamDrive این خودروساز از کمک راننده استاندارد است، DreamDrive Pro اختیاری است و Air Pure همچنین دارای سقف آلومینیومی است.

2023 Lucid Air Touring
2023 Lucid Air Touring
2023 Lucid Air Pure
2023 Lucid Air Pure

یک پله بالاتر از Air Pure، Lucid Air Touring قرار دارد. با شروع قیمت 107400 دلار، پیشرانه دو موتوره آن، 620 اسب بخار (462 کیلووات) کافی را به زمین می فرستد و سرعت 0-60 را تنها به 3.4 ثانیه کاهش می دهد. جالب اینجاست که از باتری دوربرد 18 ماژول مانند Air Pure استفاده می کند، اما محدوده تخمینی EPA بیشتر است. بالا تا 425 مایل این خودروساز می‌گوید Air Touring بهترین راندمان رانندگی را نسبت به کل خط تولید ایر دارد و سرعت 4.62 مایل در هر کیلووات ساعت استفاده می‌شود.

Lucid همچنین Air Touring را “هوای اساسی” می نامد. سقف آلومینیومی Pure را به صورت استاندارد می پوشد، اگرچه سایبان شیشه ای یک گزینه است. مواد درجه یک برای فضای داخلی مانند چرم ناپا و تریم چوب در این سطح تریم گنجانده شده است.

“عملکرد. محدوده. لوکس. فناوری. طراحی. همه اینها در خط مدل های جدید Lucid Air است که Air Pure و Air Touring – با فضای داخلی فوق العاده جادارشان – در کنار Air Grand Tour، Grand Touring Performance و اخیراً جای خود را می گیرند. پیتر راولینسون، مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی گروه Lucid، گفت: Air Sapphire.

نمایش خودکار لس آنجلس

تمام اخبار مربوط به نمایشگاه خودرو لس آنجلس را مشاهده کنید

Lucid Air Pure و Touring 2023 اکنون برای رزرو موجود است و تحویل آن تا پایان سال آغاز می شود. تمام قیمت های ذکر شده در بالا شامل هزینه مقصد نمی شود.منبع