تحویل Pininfarina Battista در ایالات متحده با دو مدل سفارشی آغاز می شود

به گفته این شرکت، نسخه Anniversario به 14 صنعتگر و 1340 ساعت برای تکمیل نیاز دارد. باتیستای معمولی 10 صنعتگر دارد که آن را تولید می کنند که برای ساخت آن به 1250 ساعت زمان نیاز دارد. ماشین قبل از اتمام از 14 ایستگاه حرکت کرد. Pininfarina نسخه Anniversario را اواخر این ماه به مالک آمریکایی خود تحویل خواهد داد.

18 عکس ها

این سفر طولانی برای پینین فارینا باتیستا به جاده های ایالات متحده بوده است. این شرکت اولین خودرو را به عنوان یک کانسپت در سال 2018 معرفی کرد و امروز اعلام کرد که اولین خودروهای مقصد مشتریان آمریکایی را در این ماه تحویل خواهد داد.

پینین فارینا باتیستا

دومین Battista که به ایالات متحده می آید یکی از مدل های Anniversario است – یکی از پنج مدل. همه به مشتریان آمریکایی فروخته شد و ساخت این خودرو نسبت به باتیستای استاندارد به زمان بیشتری نیاز دارد.

Automobili Pininfarina تنها 150 سوپراسپرت باتیستا تولید خواهد کرد که تولید آن در تابستان آغاز شد. ما این فرصت را داشتیم که در سال 2021 رانندگی کنیم، و شما می توانید اولین بررسی درایو را در اینجا بررسی کنید.منبع

پینین فارینا این خودروها را در رویدادی در نیویورک در این ماه به صاحبانشان ارائه خواهد کرد. این شرکت همچنین وسایل نقلیه را در کنار مجموعه چمدان های چهار تکه تازه ایجاد شده خود که کاملاً در باتیستا طراحی شده است، تحویل خواهد داد. این مجموعه شامل یک کیف مسافرتی کابینی، یک کیف کت و شلواری، یک کیف کفش و یک هولد آخر هفته است. Pininfarina می تواند چمدان را با مشخصات هر خودرو مطابقت دهد.

این هایپرکار برقی 1900 اسب بخار (1417 کیلووات) و 1696 پوند فوت (2300 نیوتن متر) گشتاور دارد. دارای چهار موتور الکتریکی و باتری 120 کیلووات ساعتی ریماک است. این خودرو می تواند در کمتر از دو ثانیه به سرعت 60 مایل در ساعت (96 کیلومتر در ساعت) برسد.

اولین باتیستا که وارد ایالات متحده شد کاملاً سفارشی است. مشتری ساحل غربی تم نقره ای و فیبر کربنی با جزئیات آلومینیوم قرمز را انتخاب کرد. این خودرو دارای کالیپرهای ترمز قرمز و حلقه‌های قفل مرکزی است که چرخ‌های مشکی براق خودرو را تحسین می‌کند. EV همچنین با پکیج Carbon Accent ارائه می شود.