تست جاسوسی خودروی برقی پورشه ماکان در نوربرگ رینگ با بیت های عجیب هوا

عکس جاسوسی پورشه ماکان EV

کراس اوورها استتار زیادی ندارند، اما پورشه بخش بزرگی از طراحی را پنهان کرده است. نواری در جلو وجود دارد که جزئیات ظاهری ظریف مدل را در زیر جلوپنجره جعلی و دیگر حقه‌ها پنهان می‌کند. پورشه تلاش می کند تا ستون C را مخفی کند، اما تزئینات گلخانه ای ساختگی کاملاً آشکار است. در عقب، پورشه کارهای زیادی برای پنهان کردن درب آسانسور انجام می دهد و آن را با یک پنل و نوار مشکی پوشانده است.

32 عکس ها

هنگامی که ماکان EV وارد بازار می‌شود، بر روی معماری پلتفرم برقی ممتاز گروه فولکس واگن سوار خواهد شد. پورشه هیچ اطلاعاتی در مورد تنظیمات پیشرانه منتشر نکرده است، اما ما انتظار داریم که این شرکت طرح‌بندی‌های تک موتوره و دو موتوره را با سیستم دو موتوره ارائه‌دهنده تمام چرخ محرک ارائه دهد.

عکس‌های جاسوسی از اوایل تابستان امسال، فضای داخلی کراس اوور را به تصویر کشید و یک دایره پر از صفحه نمایش را به نمایش گذاشت. یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی عریض در مرکز داشبورد قرار داشت که با یک قطعه تزئینی داشبورد از بقیه پشته IP و کنسول مرکزی جدا شده بود. صفحه دیگری جلوی راننده نشست که طراحی عجیب و غریب و آشکاری داشت.

یک ویدیوی جاسوسی جدید نه یک، بلکه دو خودروی مختلف تست پورشه Macan EV را که در پیست مسابقه نوربرگ رینگ می‌چرخند و تفاوت‌هایشان با یکدیگر به تصویر کشیده است. این ویدئو دو کراس اوور برقی را نشان می‌دهد که در اطراف پیست مسابقه معروف پیش از معرفی این مدل در اواخر سال جاری به موشک می‌روند.

پورشه تاریخی را برای اولین کراس اوور تعیین نکرده است، اما این اتفاق در سال 2022 رخ خواهد داد. با این حال، تا سال 2023 به فروش نخواهد رسید. پورشه زمان عرضه آن را محدود نکرده است. این اولین مدل پورشه خواهد بود که از معماری جدید PPE استفاده می کند و به عنوان دومین خودروی برقی پورشه که امروز در خط تولید آن موجود است به تایکان می پیوندد.منبع

یکی از آزمایش‌کننده‌ها از اکستنشن‌های عجیب و غریب قوس گلگیر استفاده می‌کند، اما این تنها ویژگی عجیب و غریب خودرو نیست. انواع باله ها از زیر خودرو بیرون زده اند و در زیر دیفیوزر عقب به وضوح قابل مشاهده هستند. مشخص نیست پورشه چه کاری انجام می دهد، اما می تواند به آیرودینامیک این کراس اوور مربوط باشد – یکی از ویژگی های طراحی کلیدی برای خودروهای برقی که به دنبال به حداکثر رساندن برد هستند.