تسلا ممکن است صندلی‌های گرم‌کن را در پشت دیوار قفل کندتعدادی از خودروسازان خدمات اشتراکی را برای مواردی مانند صندلی های گرم کن یا دسترسی به ویژگی های ایمنی ممتاز پیشنهاد کرده اند. BMW یکی از اولین شرکت هایی بود که چنین چیزی را پیشنهاد کرد – اما پس از اعتراض زیاد اینترنت به سرعت از آن عقب نشینی کرد. اما ظاهراً این باعث نشده که برندهای دیگر از فکر کردن به آن منصرف شوند.

تسلا ممکن است ویژگی های اشتراک را به وسایل نقلیه آینده خود اضافه کند. یک هکر به نام GreenTheOnly به‌روزرسانی نرم‌افزار خودروی آینده تسلا در سال 2023.38.8 را بررسی کرد و گرمکن صندلی‌های جلو و برف‌پاک‌کن‌های گرم شونده شیشه جلو را کشف کرد که در پشت دیوار پرداختی برای مدل‌های جدید پنهان شده بودند. GreenTheOnly همچنین کشف کرد که شاسی بلند مدل Y ممکن است ظرفیت باتری قفل‌شده نرم‌افزاری برای تریم رنج استاندارد داشته باشد که می‌تواند امکان تولید ثابت‌تری را در بین تریم‌ها فراهم کند.

این اولین موردی نیست که تسلا ویژگی‌های ممتاز بیشتری را پشت دیوار پرداخت قرار می‌دهد. در گذشته، این شرکت برای چراغ‌های جای پا در مدل 3، ظرفیت باتری اضافی برای خودروهای قدیمی‌تر مدل S و X، و بله، حتی صندلی‌های گرم شونده – که از آن زمان حذف شده‌اند، شارژ کرده است.

اما این یافته‌های GreenTheOnly لزوماً به طور کامل مشخص نشده‌اند. همانطور که همکاران ما در InsideEVs توجه داشته باشید که در ابتدا این داستان را گزارش کرد، تسلا ممکن است به کاهش قیمت پایه مدل 3 به عنوان راهی برای حفظ مشوق های مالیاتی مبتنی بر قیمت ادامه دهد. ارائه برخی از این خدمات به عنوان افزونه می تواند به این امر کمک کند.

ما برای نظر دادن با ایلان در X تماس گرفته‌ایم و وقتی او پاسخ داد داستان را به‌روزرسانی خواهیم کرد.منبع