تشخیص خرابی آیفون اپل هشدار را در ترن هوایی فعال می کند

می‌توانید از طریق ویدیوی WSJ به تماس 911 گوش دهید و پیام زیر هفت بار در طول تماس تکرار شده است.

از سوی دیگر، خوب، حداقل ما می دانیم که کار می کند – درست مانند آنچه این یوتیوبرها قبلاً با تصادف با یک ماشین قدیمی این را ثابت کرده اند.منبع

صاحب این آیفون دچار سانحه شدید رانندگی شده و به گوشی خود پاسخ نمی دهد.

اپل واچ جدید، تشخیص تصادف اتومبیل آیفون

مجله گزارش می دهد که وایت در حال سوار شدن به ترن هوایی بود که آیفون او که در داخل بسته بندی فننی اش محفوظ بود، به طور خودکار 911 را شماره گیری کرد و فکر می کرد صاحبش در حال تصادف با ماشین است. مرکز ارتباطات شهرستان وارن تماس اضطراری را با یک پیام صوتی خودکار از تلفن وایت دریافت کرد.

با این اتفاق، به نظر می رسد اپل باید مقداری کالیبره انجام دهد تا تلفن ها و آخرین اپل واچ بتوانند تصادفات اتومبیل را از ترن هوایی متمایز کنند.

3 عکس ها

بر اساس گزارشی که توسط روزنامه وال استریت، ویژگی جدید تشخیص تصادف نیز می تواند با سواری با ترن هوایی فعال شود. یک حادثه در اوهایو این موضوع را با یک آیفون 14 پرو دو روزه متعلق به سارا وایت ثبت کرده است.

معرفی ویژگی جدید تشخیص تصادف اپل، که به طور خودکار به مخاطبین و سرویس های اضطراری اطلاع می دهد اگر دستگاه ها تشخیص دادند که کاربر در یک تصادف شدید خودرو قرار گرفته است. همانطور که مشخص است، خرابی ها تنها مواردی نیستند که این ویژگی را فعال می کنند.