تماشای Ford F-150 Lightning Domining Trail Tesla Cybertruck Struggled On


در نتایج سه ماهه اخیر، تسلا اعلام کرد که اولین نمونه‌های Cybertruck را در تاریخ 30 نوامبر تحویل مشتری خواهد داد. ویدئویی که اخیراً در طول آزمایش‌های پیش‌تولید گرفته شده است، نکاتی را به ما می‌دهد، و اکنون، زمینه بیشتری برای اضافه کردن در قالب مقایسه مجازی با فورد F-150 لایتنینگ داریم.

نسخه الکتریکی کامیون مورد علاقه آمریکا به تازگی برای ارزیابی در منطقه تفریحی وسایل نقلیه ایالت Hollister Hills گرفته شده است. این همان مکانی است که در آن سایبرتراک در حال مبارزه با یک بخش خاص از پارک، یعنی «پله‌ها» فیلمبرداری شده است، جایی که برای بالا رفتن از یک تپه شیب‌دار مشکلاتی داشت. جیم فارلی، مدیر عامل فورد، ویدئویی از رعد و برق در همان بخش خارج از جاده را به اشتراک گذاشت. چقدر راحت.

این فیلم نشان می دهد که F-150 به آرامی اما پیوسته با چرخش جزئی چرخ در ابتدا از تپه بالا می رود. مطمئناً این یک صعود دشوار است، اما مسیر را بدون هیچ حادثه ای پاک می کند، در حالی که Cybertruck با وجود فرمان عقبش، مشکلاتی در مانورپذیری داشت. هر دو کامیون در نهایت به اوج می رسند، اما کدام دکل در این شرایط اعتماد بیشتری را القا می کند؟ این سؤالی است که ما به خوانندگان می‌سپاریم.

ما قبلاً کامیون برقی آبی بیضی را در حرکت آفرود دیده‌ایم و می‌دانیم که این ماشین بسیار توانا است. در ماه مه 2022 فورد رویدادی را در تگزاس برگزار کرد که در آن کامیون حرکات چشمگیری را برای کوهنوردی، صخره خزیدن و به طور کلی آفرود نشان داد. ما همچنین می دانیم که F-150 برقی قابلیت یدک کشی دارد و می تواند یک تریلر 10000 پوندی را بکشد. البته، چنین جرمی در پشت مطمئناً چیزی را از برد لایتنینگ خارج می کند، که بسته به اندازه باتری تقریباً 300 تا 350 مایل است.منبع