تماشای The Stig Have Fun in BMW M3 Touring on Nurburgring

در همین حال، M3 Touring در خارج از ایالات متحده، از جمله بازارهای فرمان راست، در دسترس خواهد بود. BMW این وسیله نقلیه همه کاره را فقط در پوشش Competition با گیربکس اتوماتیک به فروش می رساند. با ظرفیت بار سخاوتمندانه 500 لیتر (17.6 فوت مکعب) در پشت صندلی‌های عقب، استیت سریع می‌تواند به راحتی یک سگ را در حالی که بن کالینز با ماشین در اطراف پیست می‌رقصد، در خود جای دهد. تا کردن نیمکت عقب حجم را به 1510 لیتر (53.3 فوت مکعب) افزایش می دهد.

81 عکس ها

بی ام و بیش از یک دهه طول کشید تا M Touring را بازگرداند، اما خوشحالیم که بالاخره به عنوان جایگزین مناسبی برای SUV های با کارایی بالا آمده است. اولین M3 با سقف بلند، به نوربرگ رینگ سفر کرد، جایی که بن کالینز با نام مستعار “استیگ” در واگن فوق العاده سرگرم شد. سابق تخت گاز ستاره از رقیب دیرهنگام AMG C63 Estate و Audi RS4 Avant در طرح جایزه بزرگ پیست معروف آلمان نمونه برداری کرد.

M3 Touring 2023 مانند رقبای داخلی خود، منحصراً با سیستم چهار چرخ متحرک به فروش می رسد. با این حال، BMW یک سیستم هوشمند xDrive را طراحی کرده است که به رانندگان اجازه می‌دهد رفتار چرخ‌محرک عقب را برای تجربه‌های شادی دم انتخاب کنند. طبیعی است که بن کالینز خیلی طول نکشید تا اینکه حالت 2WD را از سیستم اطلاعات سرگرمی انتخاب کرد.