تماشای Top Gear که جانشین مک لارن F1 را در یک سفر جاده ای 900 مایلی می برد


گوردون موری اتوموتیو – سازنده بریتانیایی که توسط طراح سابق فرمول 1، یان گوردون موری تأسیس شد، تولید اولین ابرخودروی خود، T.50 را در مارس امسال آغاز کرد. قبل از شروع فرآیند مونتاژ، خودروساز T.50 را در یک برنامه آزمایشی دقیق قرار داد که شامل تست‌های زمستانی سرد و کالیبراسیون کیسه هوا بود. اولین نمونه ها اکنون آماده تحویل به صاحبان جدید خود هستند اما نه قبل از یک ارزیابی نهایی.

را تخت گاز خدمه این امتیاز را داشتند که یکی از نمونه های اولیه T.50 را رانندگی کنند. Ollie Marriage، رئیس تست خودرو رسانه، با این ابرخودرو در سفری 900 مایلی در سراسر اسپانیا رفت. ازدواج این ابرخودرو را از بارسلونا به بیلبائو از طریق جاده های کوهستانی پیرنه اسپانیا هدایت کرد. این مکان عالی برای نمونه برداری از پیچ ها، شتاب گیری و ترمز ماشین V12 است. اولین برداشت راننده آزمون چیست؟

“این یک ماشین سبک وزن برای کار نیست. این یک ماشین سبک وزن برای رانندگی است، اما عملکرد آن، فرمان، کلاچ و تعویض دنده به طور عمدی نیاز دارد. ماریج توضیح می دهد که پاداش آن، رضایت از آن، درست کردن همه آن چیزها است.

در ویدیوی ضمیمه شده در بالا نیز می توانید جزئیات جالبی درباره این ابرخودرو از مهندس ارشد آن یاد بگیرید. یا، به جای آن، او اطلاعات عملیاتی را ارائه می دهد – از نحوه باز کردن درها و سوار شدن به ماشین گرفته تا نحوه استفاده از سیستم AC، نحوه شارژ تلفن، محل نگهداری وسایل، و کارهایی که کنترل های مختلف انجام می دهند. و این چیزی است که اکثر ما نمی دانستیم زیرا T.50 فقط یک ماشین معمولی نیست. همانطور که Marriage می گوید، “احتمالا آخرین ابرخودروی آنالوگ است”.

اوه، اجازه ندهید آن نشان PS4 در کنار شما را گول بزند – این هیچ ربطی به پلی استیشن ندارد. در عوض، این نشان دهنده این واقعیت است که خودرو توسط تخت گاز آخرین نمونه اولیه پیش از سری T.50 است که قبل از تولید آن ساخته شده است. در جاده چه حسی دارد؟ صدای موتور در تونل چگونه است؟ آیا می توانید با آن از باجه عوارض عبور کنید؟ پاسخ به تمام این سؤالات – و بسیاری دیگر – در ویدیو موجود است.منبع