تویوتا در مطالعه خودروهایی با طول عمر بیش از 200000 مایل تسلط دارد


با توجه به اینکه قیمت وسایل نقلیه همچنان در سطوح بالای بی سابقه است، رانندگان خودروهای قدیمی خود را بیش از همیشه نگه می دارند. یک مطالعه اخیر از iSeeCars با بررسی بیش از دو میلیون وسیله نقلیه معمولی که به 20 سال قبل باز می‌گردند، وارد بازار خودروهای پرمصرف شد تا ببینیم کدام برندها و مدل‌ها عمر طولانی‌تری دارند. در این مورد، مسیر اصلی یعنی مدلی که حداقل برای 10 سال از آن سال فروخته شده است. و یک خودروساز بالاتر از بقیه ایستاده است.

این شرکت تویوتا است، اگرچه احتمالاً جای تعجب ندارد. این خودروساز ژاپنی در طول چندین دهه به دلیل عمر طولانی شهرت داشته است و این مطالعه به توضیح دلیل آن کمک می کند. تویوتا در رده بندی 20 خودروی برتر برای طولانی ترین طول عمر بالقوه، کمتر از نیمی از جایگاه ها را در اختیار دارد. خیلی جلوتر از هوندا رتبه دوم است و سه وسیله نقلیه را در لیست قرار داده است. فورد، جی ام سی و شورلت هر کدام با دو خودرو در رده سوم قرار دارند. نیسان فقط با یک وسیله نقلیه، تیتان کم فروش که می تواند به زودی به تولید خود پایان دهد، این خودرو را کاهش می دهد.

تویوتا شش جایگاه در بین 10 خودروی برتر دارد که با سکویا در رتبه اول شروع می شود. این مطالعه طول عمر بالقوه 296509 مایل را برای این SUV نشان می دهد – به طور قابل توجهی بیشتر از خودروی رتبه دوم که همچنین تویوتا است، این بار لندکروزر با طول عمر 280236 مایل. شورولت با مسافت 265732 مایلی با Suburban رتبه سوم را کسب کرد و برادر GMC Yukon XL با 252360 مایل در رده پنجم قرار گرفت. تویوتا توندرا با 256022 مایل آنها را در رده چهارم قرار می دهد.

بقیه 10 خودروی برتر شامل تویوتا پریوس، شورولت تاهو، هوندا ریج لاین، تویوتا آوالون و تویوتا هایلندر هیبریدی هستند. بهترین نمایش فورد، اکسپدیشن در جایگاه یازدهم است. نیسان تایتان جایگاه هجدهم را به خود اختصاص داده است. در پایین، تویوتا کمری هیبریدی با طول عمر بالقوه 230547 مایل قرار دارد.

کلمه پتانسیل به طور آزاد در مطالعه استفاده می شود. طول عمر خودرو مطمئناً به عوامل مختلفی در خارج از حیطه اختیارات خودروسازان بستگی دارد که سبک رانندگی و نگهداری مهم ترین آنهاست.

بررسی کنید جست و خیز درباره ماشین ها پادکست برای آخرین اخبار و شوخی‌های شوخ‌آمیز درباره تویوتا و سایر خودروسازان، در زیر موجود است.منبع