تویوتا پریوس 2023 نوار چراغ عقب را در تصویر تیزر جدید نشان می دهد


اگرچه ظاهر ذهنی است، اما احتمالاً به سختی می توانید فردی را پیدا کنید که واقعاً طراحی تویوتا پریوس را دوست داشته باشد. از سال 1997 وجود داشته است و به جرات می توان گفت که همیشه ظاهری عجیب و غریب داشته است و این به پریوس پرایم پلاگین هیبریدی نیز تسری پیدا می کند. نشانه های اولیه نشان می دهد که نسل پنجم این مدل در اواخر این هفته معرفی می شود و از نظر ظاهری بهبودهایی را به همراه خواهد داشت. هر تیزر جدید به طراحی ساده تر برای چشم ها اشاره می کند.

آخرین پیش‌نمایش رسمی نگاهی اجمالی به قسمت پشتی دارد که در آن پریوس 2023 دارای یک نوار نور LED عریض در همان مسیر Crown جدید است. از آنجایی که تیزر هفته گذشته مجموعه ای از چراغ های جلوی آشنا را نشان می داد، تعجب آور نیست. امضای چراغ های جلو شبیه کراون اسپورت بود که یک کراس اوور جمع و جور برای بازار ژاپن است.

تنظیم روشنایی تصویر تیزر، حروف برجسته “پریوس” را در نیمه پایینی درب عقب نشان می دهد، که بسیار شبیه نوار نور، بر عرض خودرو تأکید می کند. مشخص نیست که آیا تویوتا هیبریدی معمولی و/یا PHEV را به چالش می کشد، اما خودروی سازگار با محیط زیست خود را به عنوان یک “هیبریدی دوباره متولد شده” توصیف می کند. این نشان می‌دهد که تغییرات بزرگی در خودروی نسل بعدی ایجاد شده است، و ما در حال حاضر شواهدی داریم که طراحی آن بازنگری شده است.

مشخصات فنی همچنان در هاله ای از ابهام باقی مانده است، اگرچه نمایه جانبی swoopy نشان می دهد که آیرودینامیک بار دیگر نقش مهمی در کارایی خودرو ایفا خواهد کرد. از زمان عرضه مدل اصلی در 25 سال پیش، تویوتا تعداد زیادی از هیبریدی ها را معرفی کرده است که به ناچار فروش خودروی “سبز” بسیار محبوبی را که زمانی بسیار محبوب بود، افزایش داده اند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که Mk5 چه چیزی را برای بازگرداندن بخشی از محبوبیتی که در طول سال ها از دست داده است، به میز عرضه خواهد کرد.

اولین نمایش جهانی به میزبانی ژاپن در تاریخ 15 نوامبر ساعت 23:30 به وقت شرقی (یا 16 نوامبر در ساعت 4:30 بامداد به وقت گرینویچ) در YouTube پخش می شود. ما یک جاسازی برای به اشتراک گذاشتن در روز اولین نمایش بزرگ خواهیم داشت.منبع