تیزرهای هوندا آکورد 2023 ظاهر جدید، بزرگترین صفحه نمایش لمسی برند را نشان می دهد


اولین تیزرهای رسمی هوندا آکورد 2023 نگاهی اجمالی به ظاهر جدید دماغه و دم سدان نسل یازدهم دارد. به علاوه، این شرکت نمایشگر جدید سرگرمی اطلاعاتی را به نمایش می گذارد. هوندا با 12.3 اینچ می گوید که این بزرگترین برند موجود است. اولین نمایش کامل در نوامبر خواهد بود.

هوندا ادعاهای بزرگی در مورد آکورد جدید دارد. این خودروساز در اعلامیه تیزر خود می گوید که این مدل “هیجان را به سگمنت سدان های سایز متوسط ​​باز می گرداند.” این شرکت همچنین ادعا می کند که “یک پیشرانه هیبریدی پاسخگوتر و سرگرم کننده تر برای رانندگی وجود دارد.”

دو تصویر بیرونی، بینی با ظاهری زاویه دارتر را نشان می دهد. جلوپنجره شش ضلعی دارای لبه های بیرونی تیز است. چراغ های روشنایی بالای چراغ های جلو هستند.

در پشت، آکورد نیز تراش خورده تر به نظر می رسد. چراغ‌های عقب بیشتر قسمت عقب را می‌پوشانند، به جز وسط که نشان هوندا وجود دارد.

در داخل، هوندا صفحه نمایش سرگرمی جدید را به نمایش می گذارد. بالای داشبورد قرار گرفته و مستطیل شکل است. طرح صفحه نمایش شبیه به آنچه در جدیدترین سیویک است به نظر می رسد، اما دکمه های فیزیکی تا حد زیادی از بین رفته اند. تنها کنترلی که باقی مانده است یک دکمه در زیر نمایشگر است که به نظر می رسد برای کنترل های حجم صدا باشد.

در سمت چپ تصویر، نگاهی اجمالی به خوشه ابزار وجود دارد. به نظر می رسد یک صفحه نمایش دیجیتال باشد.

در ماه ژوئیه، تصاویر مارک تجاری طراحی از برزیل ظاهراً ظاهر آکورد 2023 را نشان داد. با نگاهی به جلو و عقب این رندرها، به خصوص چراغ های جلو و عقب، شباهتی با آنچه هوندا در تصاویر تیزر جدید نشان می دهد، وجود دارد.

داستان در حال توسعه است …منبع