تیزر شورلت سیلورادو HD ZR2 مدل 2024 یک خودروی سنگین وزن خارج از جاده را نشان می دهد


شورولت سیلورادو HD ZR2 در حال رخ دادن است. این خودروساز در اعلامیه خود برای مدل به روز شده 2024 تائید کرد و به طور اتفاقی اشاره کرد که ZR2 به خط تولید می آید. علاوه بر این، عکس تیزر فوق را دریافت کردیم که در آن یک جلوپنجره ی نازک با یک پاپیون بریده شده قرمز و یک نشان ZR2 را در نمای کامل نشان می دهد.

متأسفانه، این تمام چیزی است که در حال حاضر از شورلت داریم. هیچ نشانه ای از زمان معرفی کامل ZR2 وجود ندارد، اگرچه ما انتظار داریم که مدل 2024 باشد. تولید Silverado HD تازه‌سازی شده تا نیمه اول سال 2023 آغاز نمی‌شود، بنابراین زمان زیادی برای دستگاه روابط عمومی Chevy وجود دارد تا کامیون را اذیت کند و قبل از شروع تولید، روکش‌ها را بکشد.

این تنها چیزی است که ما از شورولت به طور رسمی می دانیم. به طور غیررسمی، در مارس 2022 شنیدیم که چنین جانوری در راه است. بدیهی است که این یک بسته ظاهری نخواهد بود، زیرا Chevy نام ZR2 را برای آفرودهای ارتقا یافته خود در نظر گرفته است. در این مورد، شایعه شده است که بر روی لاستیک های 35 اینچی Goodyear Wrangler MT سوار می شود. این همچنین به معنای سیستم تعلیق ارتقا یافته است که احتمالاً شوک های بهتری را اعمال می کند که بی شباهت به Silverado ZR2 نیست. صفحات لغزنده، دیافراگم های قفل شده و بدنه اصلاح شده برای زوایای نزدیک شدن و خروج بهتر مطمئناً امکان پذیر است.

در عین حال، ما استاندارد Silverado HD را داریم که به طور قابل توجهی برای سال 2024 به روز شده است. فضای داخلی دیجیتال جدید داستان بزرگ اینجاست، زیرا یک صفحه نمایش لمسی 13.4 اینچی در یک پشته مرکزی جدید به دست می آورد. کمی به سمت راننده متمایل شده است، او همچنین دارای یک بازخوان دیجیتال 12.3 اینچی است که برای مطابقت با تنظیمات خاص قابل تنظیم است. داشبورد جدید هنوز تعداد زیادی دستگیره و دکمه آنالوگ را برای ویژگی‌های معمولی ارائه می‌کند، و در بخش فناوری، Chevy دارای کروز کنترل تطبیقی ​​پیشرفته برای استفاده در تریلرها است.

Silverado HD 2024 اولین نمایش عمومی خود را این هفته در نمایشگاه ایالتی تگزاس انجام می دهد. انتظار می رود در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد Silverado ZR2 بشنوید.منبع