جنسیس X Convertible Concept با چهره ای شاد در نمایشگاه خودرو لس آنجلس رونمایی کرد


جنسیس فرهنگ فضای باز جنوب کالیفرنیا را با جدیدترین کانسپت X خود، که سومین کانسپت از سال 2020 برای اولین بار است، در بر می گیرد. بنگرید کانسپت جنسیس X Convertible که برای نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2022 معرفی شد.

گفته می شود که نمای بیرونی براق این کانسپت، «زبان طراحی Athletic Elegance» این خودروساز را در خالص ترین شکل خود به تصویر می کشد. کسانی که با کانسپت های جنسیس X و جنسیس ایکس اسپیدیوم کوپه آشنا هستند، مطمئناً خواهند دید فراوانی شباهت خانوادگی، از کاپوت بلند و عرشه کوتاه گرفته تا خط بدنه با قوس ملایم، قوس چرخ‌های گشاد شده، و البته علامت تجاری جنسیس اسپلیت چراغ‌های جلو و عقب. یک تاج جنسیس خندان روی گیره جلویی کشیده شده است که با چراغ‌های LED مشخص شده است.

بدیهی است که تفاوت بزرگ در اینجا سقف تاشو است. حتی در موقعیت بالا، سرنشینان X Convertible می‌توانند از آسمان آبی یا شب‌های پر ستاره لذت ببرند، زیرا سقف سخت مکانیکی دارای سقف شفاف ماه است. اسپویلر دم اردک در عقب و برآمدگی های کوتاه جلو/عقب مستقیماً از مدل های مفهومی X و X Speedium Coupe هستند. به طور مشابه، جنسیس جزئیاتی در مورد پیشرانه EV ارائه نمی دهد.

راننده و سرنشینان در خودروی چهار نفره از فضای داخلی مشابه با مفاهیم قبلی لذت می برند. با یک کابین خلبان برای راننده و مکان های اقامتی که، طبق جنسیس، از معماری سقف کره ای الهام گرفته است. حتی رنگ اصلی داخلی – به نام Giwa Navy – سایه ای است که اغلب روی کاشی های سقف استفاده می شود.

لوک دانکرولک، مدیر خلاقیت Genesis، گفت: «این رشد طبیعی جنسیس است که جنبه ورزشی و احساسی فلسفه طراحی ما را با ایجاد یک سه گانه احساسی افزایش دهد: خانواده X. “نوآوری کاتالیزور تعامل بیشتر با محیط اطرافمان است. ما در حال تبدیل جنسیس به شرکتی هستیم که محصولاتی را به مشتریان ارائه می دهد تا از آنها لذت ببرند.”

نمایش خودکار لس آنجلس

تمام اخبار مربوط به نمایشگاه خودرو لس آنجلس را مشاهده کنید

در این مرحله، سوال میلیون دلاری این است که آیا این یا هر یک از کانسپت های X تولید خواهد شد؟ در طول سفر چند ساله X، جنسیس از این مفاهیم به عنوان تصویر زبان طراحی شرکت برای آینده یاد کرده است. به عبارت دیگر، انتظار نداشته باشید به این زودی یک Genesis تبدیل پذیر شیک را در نمایشگاه های نمایندگی ها ببینید.

نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس 2022 در 18 نوامبر برای عموم باز می‌شود و تا 27 نوامبر ادامه دارد.منبع