جیپ رانگلر یک سوپر 797 اسب بخاری هلکت V8 را مخفی می کند


این جیپ رانگلر روبیکون ممکن است از بیرون خیلی خاص به نظر نرسد، اما یک پیشرانه ی خاص و شلوغ در زیر آن پنهان شده است. Pentastar V6 کارخانه ای که با یک Hemi V8 سوپرشارژ جایگزین شده است، مانند آنچه در Dodge Challenger Hellcat Redeye می بینید، از بین رفته است.

مطابق با انبار تعویض موتوراین رانگلر توسط گمرک داکوتا، یک فروشگاه واقع در شهر راپید، داکوتای جنوبی که متخصص در مبادلات استلانتیس است، اصلاح شده است. موتور 6.2 لیتری Redeye با 797 اسب بخار با یک جعبه اتوماتیک هشت سرعته و یک جعبه انتقال دو سرعته جفت می شود و نیرو را از طریق محورهای Tru-Lok Dana در دو طرف به چرخ ها می فرستد.

این رانگلر اخیراً برای فروش عرضه شده است یک تریلر بیاورید در ماه سپتامبر، اما موفق به فروش 53750 دلار نشد. تعجب آور نیست که چگونه رسیدهای موجود در فهرست نشان می دهد که مبادله به تنهایی بیش از 56000 دلار هزینه دارد.

همچنین در این لیست یک ویدیوی کوتاه وجود دارد که نشان می دهد جیپ از یک توقف شتاب می گیرد. ما آن را در تمام صبح تکرار کرده ایم.

به دنبال سر و صدا، بخش مورد علاقه ما در مورد این رانگلر این است که چقدر بی ادعا به نظر می رسد. اگر این جیپ را در یک پارکینگ ببینید، هرگز نمی‌دانستید که چه نوع قدرتی در زیر کاپوت کمین کرده است. تنها هدایای واقعی نشان های شیطان روی هر گلگیر است. با این حال، ما از مودهایی که می‌توانید مشاهده کنید، به خصوص رویه سخت همسان با رنگ، وینچ و مجموعه چرخ‌های 17 اینچی Black Rhino مشکی مات قدردانی می‌کنیم. حتی اگر V8 وجود نداشت، ما تنظیمات خوش سلیقه این رانگلر را تحسین می کنیم.منبع