جیپ ریز و جدید که در جاده جاسوسی شده است، ممکن است خیلی زود اولین نمایش آن انجام شود

در حالی که در این تصاویر قابل مشاهده نیست، یک گالری قبلی صفحه نمایش کوچک و تبلت مانند کابین و سوئیچ های فیزیکی برای کنترل آب و هوا را نشان می دهد. گیربکس دستی موجود است.

گزارش شده است که جیپ کوچک بر روی پلت فرم e-CMP گروه PSA سوار می شود که مدل های سیتروئن، اوپل و پژو قبلاً از آن استفاده می کنند. نسخه ICE ممکن است از موتور 1.2 لیتری توربوشارژ این خودروهای دیگر استفاده کند.

قسمت عقب دارای یک جفت چراغ عقب روی هم در هر طرف است. همانطور که در این عکس ها مشاهده می کنید، چراغ های راهنما X شکل وجود دارد. یک لوله اگزوز ذوزنقه ای شکل از سمت سرنشین بیرون می زند.

اگر تعجب می کنید که چرا اولین جیپ ممکن است بخشی از رویداد 4xe Day باشد، به این دلیل است که یک نسخه الکتریکی نیز در راه است. گفته می‌شود که خودروی برقی با اوپل موکا و پژو 2008 پیشرانه مشترکی دارد که با چرخاندن چرخ‌های جلو به آن 136 اسب بخار (100 کیلووات) قدرت می‌دهد. این سیستم احتمالاً از یک باتری 50 کیلووات ساعتی استفاده می کند.

10 عکس ها

اگر جیپ جدید واقعاً در 8 سپتامبر رونمایی می‌شود، پس این عکس‌های جاسوسی احتمالا آخرین باری است که این خودروی کوچک را زیر پوشش استتار می‌بینیم. به طور کلی، این مدل کمی شبیه یک چروکی کوچک شده به نظر می رسد. قسمت جلویی با چراغ‌های تقسیم‌شده که چراغ‌ها را درست زیر کاپوت و لامپ‌های اصلی را کمی پایین‌تر قرار می‌دهند، کمی متفاوت است. یک شکاف باریک برای جلوپنجره و یک دهانه بزرگتر در قسمت پایینی ذوزنقه ای وجود دارد.