جی لنو، منتقد مشهور فراری، Purosangue را بررسی می کند


برای روشن شدن، جی لنو فراری را دوست دارد. او در این ویدیوی اخیر از گاراژ جی لنو نیز همین را می گوید، و مکمل های زیادی برای Purosangue نیز دارد. آیا سوپر SUV جدید به اندازه کافی خوب است که بتواند از شرکتی با نمایندگی هایی که زمانی آنها را به یک سلطه گر تشبیه می کرد، یکی بخرد؟ برای این موضوع، فراری حتی یکی را به او می‌فروشد؟

این ویدئو به هیچ یک از این سوالات پاسخ نمی دهد، اما لنو تحسین قابل توجهی برای Purosangue دارد. این مدل خاص متعلق به دیوید لی، کلکسیونر فراری مستقر در کالیفرنیا است. طرفداران احتمالاً او را از حضورهای قبلی در کانال یوتیوب لنو با انواع فراری می شناسند. بلافاصله، لنو در مورد مهندسی اولین SUV فراری، از تلورانس‌های بسیار تنگ بین کالیپرهای ترمز و چرخ‌ها تا فضای پا برای سرنشینان صندلی عقب، نظر می‌دهد.

او همچنین از دیدن کاپوت تاشو به سمت جلو – چیزی که معمولاً در یک SUV یافت نمی‌شود – شگفت‌زده می‌شود تا موتور 6.5 لیتری V-12 در وسط جلو را نشان دهد. برای تازه کردن حافظه شما، این 12 لنگر تنفس طبیعی 715 اسب بخار قدرت در سرعت 7750 دور در دقیقه تولید می کند. حداکثر گشتاور 528 پوند فوتی به دور 6250 می رسد که این شاسی بلند را از سایر خودروهای این بخش جدا می کند. با حداکثر سرعت 190 مایل در ساعت، این سریعترین جابجایی افراد در آنجا نیست. اما یکی از دو موردی است که دارای موسیقی متن هیجان انگیز V-12 است.

این ما را به درایو آزمایشی لنو هدایت می کند، جایی که او می گوید مطمئناً شبیه یک فراری مناسب به نظر می رسد. او بارها در دریچه گاز فرو می رود در حالی که اشاره می کند که فرمان نیز عالی است. در همین حال، لی به برخی از گزینه های 150000 دلاری که در این Purosange انتخاب کرده اشاره می کند. بله، آپشن ها به تنهایی تقریباً به اندازه یک پورشه کاین توربو E-Hybrid کوپه جدید هزینه دارند – یک SUV شیک با قدرت بیشتر و فضای بیشتر، اما با حداکثر سرعت کمی کندتر است. فقط 183 مایل در ساعت همچنین به اندازه فراری انحصاری نیست، که در حال حاضر طبق سفارشات Purosangue رزرو شده است.

همانطور که لنو در این ویدئو توضیح می دهد، مشکل او با فراری ماشین ها نیست، بلکه نحوه برخورد این شرکت با مشتریانش است. با این حال، ما همچنین می دانیم که Leno مالک نیست هر شاسی‌بلندها برای نسل اول فورد برانکو صرفه‌جویی می‌کنند. به عبارت دیگر، انتظار نداشته باشید که یک Purosangue به این زودی ها به مجموعه او بپیوندد.منبع