خدمات پستی ایالات متحده به افتخار اتومبیل های پونی کلاسیک با پنج تمبر جدید


این روزها کامیون ها فرهنگ خودروسازی آمریکا را تعریف می کنند. این ماشین های بزرگ و تنومند به عنوان پرفروش ترین های صنعت از زمان های بسیار قدیم، همچنان به نمایندگی از ایالات متحده در اشکال مختلف ادامه می دهند.

اما در دهه 60 و 70 اینطور نیست. در آن زمان، ماشین‌های پونی وسواس آمریکایی‌ها بودند و در همه جا در جاده‌ها وجود داشتند، به طوری که هر دو دهه به عنوان عصر ماشین‌های عضلانی شناخته می‌شدند و تا به امروز سبک زندگی خودرویی آمریکایی را تحت تاثیر قرار داده‌اند.

خدمات پستی ایالات متحده می خواهد با معرفی پنج تمبر جدید در مجموعه تمبرهای Forever خود، آن روزها را گرامی بدارد.

درست مانند Hot Wheels Forever Stamps در سال 2018، Pony Car Forever Stamps نامه حلزون شما را از طریق پنج تا از نمادین ترین ماشین های عضلانی تا کنون تزئین خواهد کرد. مجموعه تمبرها شامل فورد موستانگ باس 302 1969، شورولت کامارو Z/28 1969، AMC Javelin SST 1969، دوج چلنجر R/T 1970 و مرکوری کوگار XR-7 GT 1967 است.

معرفی Pony Car Forever Stamps در 25 آگوست 2022، ساعت 11:00 صبح به وقت PT رخ خواهد داد. در محل برگزار خواهد شد نمایش بزرگ تمبر آمریکایی در کالیفرنیا، با مشارکت انجمن فیلاتلیس آمریکا. این مراسم رایگان و برای عموم آزاد است، اگرچه شرکت کنندگان تشویق می شوند که در وب سایت USPS شرکت کنند.

مشتریان می توانند تمبرهای یادبود را به چهار روش خریداری کنند: از طریق وب سایت فروشگاه پستی، با تماس با شماره 844-737-7826، از طریق پست از طریق USA Philatelic، یا به صورت فیزیکی در مکان های اداره پست در ایالات متحده.

در همین حال، رقابت بین خودروهای عضلانی موجود در ایالات متحده هنوز پس از نیمه اول سال 2022 ادامه دارد. فورد موستانگ همچنان با دوج چلنجر پیشتاز است. Chevy Camaro برای رسیدن به نیمه دوم سال نیاز به پیشرفت دارد.منبع