خرید و فروش و قیمت بنز امروز | alfaromeoblog

علاوه‌براین، محصولات متوسط این برند یعنی W115 و W123 نیز فروش بسیار خوبی را تجربه کردند. در این بین، ایران به یکی از بازارهای اصلی کلاس SL در جهان بدل شد و تعداد قابل توجهی از سری کوپه و کانورتیبل این سری (SL و SLC) به ایران وارد شدند. پس از موفقیت قابل توجه مرسدس بنز در دهه سی مجله خبری خودرو آلفا رومئو بود که شرکت مریخ، تنوع محصولات ارائه شده به بازار ایران را در دهه چهل شمسی افزایش داد. مدل محبوب ۱۹۰ در کنار سری مشهور به Fintail در دو اتاق بزرگ و کوچک در کنار مدل‌های اسپرت سری SL (در ابتدا 190SL و سپس پاگودا) وارد ایران شدند که هر یک توانستند بازار هدفشان را تسخیر کنند.

  • با استفاده از ابزار هزینه تعمیرات به قیمت قطعات و اجرت تعویض آنها برای همه خودروها دسترسی خواهید داشت.
  • او سفارش دو خودرو با قدرت بیشتری را به دایملر داد و این کمپانی در سپتامبر سال بعد آن، دو خودرو با قدرت 8 اسب بخار را تحویل آقای ایلینک دادند.
  • برای حفظ ارزش و وضعیت وسیله نقلیه خود، استفاده از چادر بنز تک بسیار مهم است.همچنین قیمت چادر ماشین بنز در همین دسته بندی قابل مشاهده است.
  • برای کابین این خودرو سعی شده تا بیش‌تر از چرم سفیدرنگ استفاده شود که فضای کابین را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.
  • نمایشگر اصلی که بین دو نمایشگر راننده و سرنشین جلو قرار دارد، ابعاد بزرگ‌تری از آن دو دارد و در مورد نمایشگر مقابل سرنشین جلو جالب است بدانید که از سمت راننده قابل دیدن نیست.

شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت 3.4 ثانیه‌ای را می‌توان مهم‌ترین مشخصه این ماشین دانست. بنز برای این خودرو برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته و آن را در سه نسخه با توان و مشخصات فنی متفاوت عرضه می‌کند. جدیدترین مدل بنز که از قوای محرکه الکتریکی استفاده می‌کند، از نظر فنی مشخصات خاص و بی‌همتایی دارد.

Mercedes Benz S-Class Coupe کلاس S کوپه

شرکت بنز برای طراحی چراغ‌های جلو یا عقب این خودرو هیچ یک از اصول خود را زیر پا نگذاشته و حتی بدون نماد سه پر روی جلوپنجره این خودرو، باز هم می‌توان متوجه شد که با یکی از محصولات شرکت بنز طرف هستیم. برای چراغ‌های جلو از سه چراغی سه یک‌تکه با سه ال‌ای‌دی استفاده شده که بسیار با چراغ‌های S کلاس شباهت دارد. این پیشرانه قدرتمند اما بسیار کم مصرف است و مصرف ترکیبی آن 7.1 لیتر می باشد. نکته قابل توجه این خودرو حرکت با دیفرانسیل عقب است و بدین ترتیب حداقل صدای موتور به اتاق وارد می شود.

http://3dprintingindustry.ir

بیشتر واردات بنز در این دهه مربوط به نمونه‌های مدل بالاتر W123 بودند که در ایران نیز به اتاق دانشجویی مشهور شدند. البته نباید از واردات نمونه‌هایی خاص توسط پناهندگان کویتی و عراقی نیز چشم‌پوشی کرد. مرسدس بنز ۱۹۰ای توانست ۱۲ رکورد سرعت در مسافت‌های طولانی را بنام خود ثبت نماید، که در پی آن، به سرعت به یک خودروی کلاسیک تبدیل شد. در اواخر دهه ۱۹۲۰ میلادی، مرسدس-بنز پس از تثبیت خود در بازار خودرو، به عرصه مسابقات اتوموبیل رانی وارد شد، همچنین در ساخت مدل‌های مخصوص و گران‌قیمت، نیز مشهور شده بود.

نگاهی به محصولات بنز

سپس در سال 1900، امیل بلینک با یک قرارداد 550 هزار مارکی درخواست خودرویی پیشرفته را داشت و به خاطر علاقه زیاد وی به دخترش مرسدس( مرسیدس) نام او را برای خودرو خود انتخاب کرد. شرکت بنز به سیستم موتورها و باتری‌های این خودرو آن‌چنان اطمینان دارد که به مالک این خودرو اجازه باز کردن درب کاپوت را نمی‌دهد. فناوری پیشرفته‌ای در این ماشین الکتریکی به‌کاررفته که شما را تا مدت‌ها از تعمیر و مراجعه به نمایندگی بی‌نیاز می‌کند. دلیل دیگری که برای این کار وجود دارد، عدم وجود مکان‌هایی است که برای تعمیر بتوانید به آن مراجعه کنید. به‌این‌ترتیب اگر در این خودرو بنشینید، پدالی برای باز کردن کاپوت وجود نخواهد داشت و در دفترچه مربوط به آن هم هشدارهای زیادی در این باره باز نکردن درب کاپوت داده شده است. با حفظ تمام ارزش‌های طراحی بدنه‌ای که این شرکت دارد، مدل EQS توانسته خود را در غالب یک خودروی الکتریکی نشان دهد.

خودرو مرسدس بنز C300 مدل 2019