در اینجا شانس شما برای داشتن یک اتومبیل اجاره ای Shelby GT500 هرتز است


در سال 2022، فورد و هرتز قراردادی را اعلام کردند که شلبی موستانگ را وارد ناوگان این شرکت اجاره کرد. برخی از آن خودروها GT500 بودند که به طور مثبت 900 اسب بخار قدرت داشتند. این سرویس ناوگان رو به پایان است و در آن زمان خودروها به فروش می رسند. آیا جرات خرید یک ماشین اجاره ای موستانگ 900 اسب بخاری را دارید؟

ما هنوز نمی دانیم قیمت موستانگ های اجاره ای مستعمل چقدر خواهد بود و همچنین نمی دانیم دقیقاً چه زمانی اتومبیل ها به فروش می رسند. شلبی امریکن هفته گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که موستانگ‌های اصلاح‌شده «آخر امسال» بدون ارائه زمینه‌های اضافی، از ناوگان خارج خواهند شد. هرتز بلافاصله برای اظهار نظر در دسترس نبود موتور 1. اگر جزئیات جدیدی وارد شود، با یک به‌روزرسانی وارد می‌شویم.

انتظار نداشته باشید که قیمت گذاری معمولی و معمولی که اغلب با خودروهای کرایه ای استفاده می شود مرتبط است. موستانگ‌های شلبی در هر شکلی مورد علاقه طرفداران و کلکسیونرهای پرفورمنس هستند و میراث هرتز-شلبی به نسل اول خودروهای پونی دهه 1960 بازمی‌گردد. آخرین مدل هرتز شلبی با قدرت 900 اسب بخار، نوار را به عنوان قوی ترین اجاره ای که تا به حال برای این شرکت داشته است، بازنشانی کرده است. به این ترتیب، می‌توان تصور کرد که لاستیک‌ها در طول روزهای کرایه آن‌ها خرد شده است. اما به عنوان وسایل نقلیه تخصصی، احتمالاً بهتر از بسیاری از وسایل نقلیه اجاره ای نگهداری می شدند … به هر حال امیدواریم.

GT500-H نیز بسیار نادر است. شلبی فقط 25 نمونه ساخت و آنها فقط در شش شهر در سراسر ایالات متحده برای اجاره در دسترس بودند. همراه با قدرت و شجره نامه، شما دستور العملی برای قیمت گذاری بسیار بالا دارید.

شایان ذکر است که شلبی GT-H را نیز برای هرتز ساخته است. اینها در چند مکان دیگر در دسترس بودند و از پیشرانه 5.0 لیتری V-8 GT با قدرت 450 اسب بخار استفاده می کردند. این خودروها خدمات ناوگان را نیز تکمیل می‌کنند، بنابراین اگر مشتاق به امتیاز دادن به مسابقه‌ای قانونی هرتز هستید، این می‌تواند گزینه مقرون به صرفه‌تری باشد.منبع