در اینجا چیزی است که ممکن است به نظر برسد


تغییرات قابل توجهی در آئودی در حال رخ دادن است زیرا این برند آلمانی خط تولید خود را قبل از تولید خودروی کاملاً برقی در سال 2026 الکتریکی می کند. با این حال، چند مدل دیگر با موتورهای احتراقی هنوز در راه هستند. این برند قصد دارد از اعداد فرد برای این مدل‌های ICE استفاده کند، به این معنی که A7 همان چیزی است که قبلاً A6 می‌گفتیم. عکس های جاسوسی اخیر نمایی از مدل را ارائه می دهند و در اینجا رندر اختصاصی ما از نسخه تولیدی است.

نگاه جدید

A7 Avant دارای جلوپنجره تک قاب عریض تری با نوارهای افقی کرومی خواهد بود که به جلوی خودرو عمق بیشتری می بخشد. چراغ‌های باریک LED جلوه‌های واضحی به چهره خودرو می‌بخشند و ورودی‌های هوای بزرگ در گوشه‌های سپر باعث می‌شود چهره حتی عضلانی‌تر به نظر برسد.

واگن جدید آئودی همچنین دارای قوس چرخ های عریض است که زیبایی اسپرتی به آن اضافه می کند. دستگیره درهای جمع شونده آیرودینامیک خودرو را بهبود می بخشد. A6 Avant فعلی حدود 16 فوت طول دارد و مدل جدید احتمالاً تقریباً همان ردپایی را دارد.

در قسمت عقب یک نوار نور LED که تمام عرض دم را پوشانده است. عناصر عمودی در لبه های بیرونی لامپ ها قرار دارند.

سایر تغییرات

در حال حاضر، A6 و A6 آوانت بسته به بازار، پیشرانه‌های بنزینی، دیزلی و پلاگین هیبریدی ارائه می‌کنند. طبق گزارش ها، سدان A7 و همتای واگن آن، پیشرانه های هیبریدی ملایم و PHEV جدیدی به دست آورده اند. عکس‌های جاسوسی سال گذشته نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد آزمایش RS7 با یک پورت شارژ روی بدنه است، که نشان می‌دهد آن نیز یک PHEV خواهد بود.

آئودی A7 آوانت، رندر Motor1.com
آئودی A7 آوانت، رندر Motor1.com

متاسفانه ما هیچ جزئیاتی در مورد فضای داخلی A7 نداریم. برای رقابت با ب ام و سری 5 و مرسدس بنز کلاس E، باید فناوری قابل توجهی مانند صفحه نمایش بزرگ و ویژگی های پیشرفته کمک رانندگی ارائه دهد.

ابتدا به دنبال آئودی باشید تا سدان A7 را معرفی کند و با آوانت دنبال کنید. این دو باید تنظیمات کابین را به غیر از توانایی واگن برای حمل بیشتر در عقب به اشتراک بگذارند.منبع

Link. ארכיון ריהוט לבית צ'יק צ'אק שופ.