دستگاه گشت و نگهبانی گشت و نگهبانی ماداکتو | zoomfing

این سیستم‌ها شامل یک بخش سخت افزاری و یک بخش نرم‌افزاری هستند، که بخش سخت‌افزاری آن شامل تگ‌ها و دستگاه گشت زنی می‌باشد. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توانید مدیریت بهتری بر عملکرد پرسنل امنیتی خود داشته باشید. هم‌چنین می‌توانید مسیر‌های گشت زنی را بر اساس جدول زمانبندی در نرم‌افزار تعریف کنید، تا نگهبانان بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، به طور مداوم به مناطق مشخص شده، سرکشی کنند و باعث رشد و ارتقا حراست و امنیت در مجموعه‌ها شوند. دستگاه گشت و نگهبانی PT100 یا MT100 دارای منوی فارسی و باطری داخلی قابل شارژ می باشد و نگهبانان می توانند در حالت آماده به کار تا 24 ساعت از دستگاه استفاده کنند. گشت و نگهبانی در این بخش به معرفی سیستم گشت زنی حراست یا دستگاه گشت و نگهبانی پرداختیم. همانطور که عنوان شد؛ این سیستم برای نظارت بر عملکرد نگهبانان و نیروهای حراستی یک مجموعه و در نهایت ارتقاء امنیت در محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حضور دژبان در نوزدهمین نمایشگاه ایپاس

با این اقدام رییس حراست با توجه به برگه تحویل داده شده فرص را بر ان میداشت که بخش های مورد نظر واقعا بررسی شده اند و یا میبایست بعضی اوقات نگهبان را کنترل میکرد که آیا بخش های مورد نظر را گشت زده است یا خیر. در گذشته نزدیک نگهبانان را تقسیم میکردند در قسمتهای مختلف و اتفاقات و رویدادهای روز و ورود خروج کالا و عملکرد پرسنل و…..یادداشت میکردند و درپایان روز تحویل مدیریت می دادند. شارژر این دستگاهها همانند موبایل بوده و هم با کامپیوتر و هم بدون کامپیوتر همانند موبایل قابل شارژ می باشد.

بدون‌ تماس‌(جدید)

شرکت سامان در ادامه راه خود با ارائه نرم افزارهایی چون؛ مدیریت بحران، رأی گیری، اورژانس و … فعالیت مستمر و اثر بخشی را در این حیطه ایفا کرده است. با توجه به درخواست های متعدد و نیاز مُبرم سازمان ها و صنایع به مدیریت مکانیزه نیروهای گشت و نگهبانی، برآن شدیم که با تلفیق تجربه چندین ساله و تیم مجرب برنامه نویسی که در اختیار داریم، سیستم جامع مدیریت و کنترل نیروهای گشت و نگهبانی پاسبان را عرضه کنیم. سیستم های نرم افزاری مدیریت گشت و نگهبانی با تلفیق روش های سنتی و سخت افزاری یک راهکار حرفه ای و مکانیزه برای مدیریت نیروهای گشت و نگهبانی ارائه داده اند. بنابراین به راحتی با استفاده از نرم افزار گشت و نگهبانی، شما می توانید ساعت حضور و محل هایی که نگهبان در آن ها چک زده است را، به راحتی مشاهده کنید. همین طور می توانید گزارش های لازم برای هر کدام را به تفکیک از سیستم کنترل گشت و نگهبانی داشته باشید.

دستگاه گشت و نگهبانی گشت و نگهبانی ماداکتو | zoomfing

شما در این بخش می توانید تمامی محصولات شرکت ماداکتو با قیمت مناسب را ملاحظه بفرمائید تنوع محصولات مانندگشت و نگهبانی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قدرت انتخاب بیشتری داشته سایت زوم فینگ باشید. ما کیفیت قیمتگشت و نگهبانیخود را تضمین خواهیم کرد همانطور که مستحضر هستید امر مدیریت نیاز به ابزار دقیق دارد تا با اتوماسیون سازمانی به اهداف و استراتژی های شما کمک شایان داشته باشد. نرم افزار این دستگاه به صورت فارسی بوده و با توجه به نقاطی که توسط تگ ها در آن منطقه نصب گردیده و در نرم افزار با یک نام ثبت شده،وقتی نگهبان ثبت بازرسی را انجام می دهد در گزارش نرم افزار این مورد را نمایش می دهد که کدام نگهبان در چه تاریخی و چه ساعتی کدام نقطه را بازدید کرده است. کنترل دقیق بر روی مناطق که گشت زنی شده است را کامل در گزارشات نرم افزار رویت نمایید.

  • دستگاه گشت و نگهبانی 5000V5 ، ما را از نوشتن گزارشات دستی توسط نگهبانان بی‌نیاز می‌کند و با استفاده از آن می‌توان مدیریت دقیق‌تر و بهتری بر روی نگهبانان، مأمورین کنترل نگهبانان، پاسبخش‌ها، سرپرستان و … داشت.
  • استفاده از دستگاه گشت و نگهبانی ما را از نوشتن گزارش های دستی که همواره صحت و سقم آن نامشخص است بی نیاز می کند.
  • برای خرید دستگاه گشت و نگهبانی، ما دستگاه گشت زنی wm-5000V5 را به شما معرفی می‌کنیم.
  • نگهبانان با سرکشی به نقاط تعیین شده، دستگاه را به تگ نصب شده در آن مکان نزدیک کرده و به این راحتی حضور آنها در آن نقطه بر روی دستگاه ثبت می‌شود.