دوج چارجر Daytona SRT مفهومی با اگزوز EV “Fratzonic” معرفی شد

نفوذ شارژر کلاسیک بیشتر در درها دیده می شود، اگرچه دستگیره های درب کاملاً مدرن هستند. با این حال، یک گیره عقب فست بک با صندوق عقب پیدا نخواهید کرد. یک هاچ بک باز می شود تا فضای غاری را نشان دهد که با تا شدن صندلی های عقب، به این خودروی عضلانی «کارایی و ظرفیت ذخیره سازی غیرمنتظره» می دهد. همچنین یک نشان مثلثی شکل کنجکاو را در مجموعه چراغ عقب به سبک رترو خواهید دید – این نشان Fratzog است که در ابتدا در خودروهای Dodge در دهه 60 و 70 بدون معنای خاصی استفاده می شد. اکنون، تلفیقی از عملکرد گذشته خودروساز با آینده الکتریکی است.

دوج چارجر Daytona SRT مفهومی داخلی

دوج چارجر Daytona SRT مفهومی
دوج چارجر Daytona SRT مفهومی داخلی

56 عکس ها

دوج چارجر Daytona SRT مفهومی داخلی

این نیز دلیل پشت اگزوز Fratzonic Chambered است، و بله، این نام واقعی است که Dodge از آن استفاده می کند. این سیستم اولین سیستم صنعت است که “صدای عملکرد را از طریق تقویت کننده و محفظه تنظیم واقع در عقب خودرو” منتقل می کند. ماهیت واقعی صدا چیست؟ باز هم، این چیزی است که دوج هنوز توضیح نداده است، اما ما برای یک پاسخ بهتر به طور کامل خواسته ایم.

دوج چارجر Daytona SRT مفهومی

طبق تعریف، اگزوز در این زمینه مقداری گاز یا هوای خارج شده از یک ماشین است. گرفتن برخی از صداهای موتور الکتریکی و تقویت آنها با برخی تغییرات می تواند جالب باشد. اما همانطور که در حال حاضر وجود دارد، اگزوز Fratzonic Chambered به نظر می رسد روشی جالب برای توصیف یک توپ باس بزرگ که صدای مصنوعی V8 را تولید می کند. در هر صورت صدا به 126 دسی بل می رسد که ظاهرا به اندازه هلکت V8 زیر گاز است. اگر دوج با جزئیات این سیستم کنجکاو پاسخ دهد، قطعاً با یک به‌روزرسانی وارد عمل خواهیم شد.