دوج چارجر Daytona SRT EV مفهومی دوباره به عنوان مگنوم مدرن طراحی شده استمنبع Dodge Charger Daytona SRT Concept EV Live Image

خودروسازان آمریکایی در اوایل دهه 2000 احساس نوستالژیک داشتند. دوج امیدوار بود که این واگن بتواند بازگشتی پیروزمندانه داشته باشد و مگنوم را برای سال 2005 روانه بازار کرد. اما دوام چندانی نداشت و پس از سال 2008 در زباله دان تاریخ ناپدید شد. با چارجری که هنوز هم موجود است، چیزهای زیادی به اشتراک گذاشت. سال حداقل آنچه پس از توقف دوج از تولید مدل فعلی رخ می‌دهد، همچنان یک راز باقی مانده است، اما کانسپت شارژر Daytona SRT، آینده را پیش‌نمایش می‌کند و روشن به نظر می‌رسد.

رندر نمای سه ربع عقب خودرو را به تصویر می کشد و سقف کشیده آن را برجسته می کند. تناسبات طولانی این سدان با جرم اضافی روی چرخ‌های عقب ناپدید می‌شوند و سقف شیب‌دار به سمت انتهای مربعی پشتی می‌ریزد.

Charger Daytona SRT یک مفهوم است و ما نمی دانیم که آیا به شکل فعلی وارد تولید خواهد شد یا خیر. با این حال، این خودرو دارای طراحی داخلی و خارجی یک خودروی تولیدی است. دوج جزئیات زیادی در مورد پیشرانه این کانسپت ارائه نکرد، اما نشان داد که این خودرو دارای سیستم چهار چرخ محرک، گیربکس و سیستم اگزوز Fratzonic Chambered است.

با این حال، احتمال یک مگنوم مدرن کم به نظر می رسد. کراس اوورها و SUV ها همچنان در نمودارهای فروش تسلط دارند و بسیاری از خودروسازان ابتدا کراس اوورهای خود را الکتریکی می کنند. در حالی که پیشرانه‌های EV به طراحان آزادی‌های جدیدی در طراحی خودروها می‌دهند، پیشرانه محدودیت‌های جدیدی با چیزهایی مانند باتری تعبیه شده در کف اضافه می‌کند. واگن ها نیز بخش کوچکی از بازار باقی می مانند، اما یک پیشرانه EV با قدرت بالا ممکن است همان چیزی باشد که این بخش برای یک رستاخیز مناسب به آن نیاز دارد.

یک ویدیوی جدید از کانال یوتیوب TheSketchMonkey مفهومی است که اخیراً معرفی شده است Dodge Charger Daytona SRT و آن را به یک مگنوم مدرن تغییر می‌دهد. این بیشتر یک استراحت در تیراندازی است تا یک واگن، اما رویای آن چیزی است که برای آینده اجرای دوج ممکن است. و رویا دیدن رایگان است.