دوره آموزش خیاطی آسان با روش مولر خیاطی مبتدی خیاطی آسان نازک دوزی مانتو

این سبک از خیاطی معمولا یکی از لوکس‌ترین و البته پرهزینه‌ترین سبک‌ خیاطی محسوب می‌شود. معمولا الگوها و طرح‌ها در این سبک با دقت و تمرکز بسیار بالایی انجام می شود. اگر به دنبال تولید و دوخت لباس‌های لوکس و گران‌قیمت هستید می‌توانید این متد را بیاموزید.

ارزش تغذیه ای و فواید نخود فرنگی | نخود فرنگی برای لاغری و کاهش وزن

در این نوع دوخت، پارچه باید با الگوی خاصی در چرخ‌خیاطی تا شود. با این حساب، اگر می‌خواهید از این نوع کوک استفاده کنید، برای آگاهی از نحوه کار به دفترچه راهنمای چرخ‌خیاطی خود مراجعه کنید. در زمان خرید چرخ‌خیاطی از بازار، باید نکات زیادی را در نظر داشته باشید و چیزی را انتخاب کنید که بیش از همه برای شما مناسب است. دوخت بخیه دوختی مناسب برای ترمیم درز لباس یا دوخت دستی درزی است که باید محکم باشد.

ما در آموزشگاه خیاطی هنرمادر با ارائه مقالاتی ارزشمند و مفید همراه شما خواهیم بود تا شما بتوانید در کنار آموزش هایی که طی کردید راهنمای مناسبی برای پیاده سازی آن داشته باشید. یادگیری رسم و خواندن الگو در خیاطی مرحله بعدی یادگیری خیاطی است. شما به عنوان یک خیاط ماهر باید الگوی مورد نظر را به درستی متوجه شوید و یا به اصطلاح به درستی الگوخوانی کنید و همچنین در حد نیاز خود به درستی الگو رسم نمایید. 4- هر فردی ویژگی های بدنی و فرم منحصر به فرد خود را دارد. به همین دلیل هیچ متدی در آموزش خیاطی استفاده از اندازه ها و الگوهای آماده را به هنرجویان پیشنهاد نمی کند. با این حال گاهی اندازه های آماده به شما کمک می کند تا بتوانید ساده تر مرحله دوخت را پشت سر بگذارید.

دوره آموزش خیاطی آسان با روش مولر خیاطی مبتدی خیاطی آسان نازک دوزی مانتو

به‌منظور طی‌کردن دوره‌های آموزش خیاطی، خود را بی‌نیاز از کاغذ الگو ندانید. حتی اگر در حال گذراندن دوره‌های حرفه‌ای و پیشرفته هم هستید، کاغذ الگو یکی از ابزارهای ضروری برای شما خواهد بود. اگر چرخ‌خیاطی شما دوخت جادکمه‌ای یک‌مرحله‌ای را انجام می‌دهد، باید کوک ویژه مناسب برای این کار را انتخاب کنید. اگر چرخ‌خیاطی‌تان برقی باشد (بدون صفحه‌نمایش) معمولا باید یک پیچ انتخاب کوک را بچرخانید تا بالا، پایین و پهلوهای جادکمه‌ای را به‌صورت مجزا بدوزید. در جادکمه‌ای یک‌مرحله‌ای باید از پایه جادکمه‌ای خاصی استفاده کنید. این پایه در بعضی از چرخ‌خیاطی‌ها وجود دارد و نیازی نیست که آن را جداگانه تهیه کنید.

از سوی دیگر می توان تکه های پارچه را به هم بدوزید و شکل دلخواهتان را ایجاد کنید. همانطور که می‌دانیم امروزه روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از… امروزه روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد… قسمت کوچک بشکاف، برای برش دوخت به‌صورت تک‌تک استفاده می‌شود. قسمت گرد نیز امکان بازکردن درز بدون برش دادن پارچه را برای شما فراهم می‌کند.

مانتو یکی از البسه پرمصرف و بسیار مهم در آموزش خیاطی سیماکده میان بانوان است. از آن‌جایی‌که مانتو جزو لاینفک پوشش ما ایرانیان است، بنابراین زیبایی و خوش‌فرم و دوخت بودن آن نقش مهمی در شیک و شکیل بودن خانم‌ها دارد. همچنین باتوجه به تنوع مدل‌های مانتو، برای هر موقعیتی مدل خاصی مورد نیاز است. از این رو اغلب خانم‌ها ترجیح می‌دهند که به جای خرید آن، با کمک آموزش خیاطی، خود انواع مانتو را با هزینه کم تر و از همه مهم‌تر متناسب با اندام خود بدوزند.

یکی از مشکلات موجود در این شیوه را می توان به محاسبات دقیق و طولانی برای تهیه الگو، مربوط دانست. یک خیاط ماهر باید خلاقیت، سلیقه، هنر و ظرافت خاصی داشته باشد تا بتواند محصول نهایی قابل قبولی ارائه دهد. این حرفه منحصر به دوخت‌ودوز شخصی نیست و یکی از مشاغل پردرآمد جهان محسوب می‌شود. برخلاف تصور خیلی از افراد، فراگیری و آموزش خیاطی کار زیاد دشواری نیست.

  • تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آوای همراه هوشمند هزاردستان (فروشگاه برنامه‌های موبایلی اندروید بازار) است.
  • نتیجه‌گرا بودن باعث می‌شود در زمان خاص منتظر بهترین نتایج باشید.
  • بسته به این که در چه سطحی و در چه حوزه ای خیاطی می کنید، می توانید سطح درآمدی متفاوتی را تجربه کنید.
  • این هدف تعیین کننده ادامه مسیر شما است، اگر قصد شما خیاطی شخصی است شاید تنها مرحله نازک دوزی برای شما کفایت کند.

یکی دیگر از روش‌های آموزش خیاطی برای مبتدیان، استفاده از الگوهای آماده است. در این روش الگوهای پایه براساس جدول سایزبندی توسط اشخاص حرفه‌ای طراحی می‌شود. سپس فرد براساس سایز خود الگوی موردنظر را تهیه کرده و پس از اعمال تغییرات و مدل دلخواه آن را برش و بر روی پارچه قرار می‌دهد. خوبی این روش در این است که نیازی به اندازه‌گیری و الگوسازی اولیه نیست. از این روش بیشتر برای مزون‌ها و تولیدی‌های لباس استفاده می‌شود.

آموزش الگوسازی و دوخت لباس مجلسی (دانلودی)