رئیس بنتلی به طور ناگهانی کنار می‌رود


آدریان هالمارک در فوریه 2018 به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بنتلی منصوب شد. در دوران تصدی وی، فروش این برند فوق لوکس بریتانیا به طور قابل توجهی افزایش یافت، از 9559 دستگاه در سال اول به 15174 خودرو در سال 2022. اگرچه تقاضا در سال گذشته کاهش یافت، همه چیز به نظر می رسید. به خوبی در مقر در کرو. با این حال، هونچو سر به طور ناگهانی کنار می‌رود.

بنتلی امروز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که آدریان هالمارک از گروه فولکس واگن خارج می‌شود. جانشین او در «زمان مقتضی» معرفی خواهد شد. بر اساس فایننشال تایمز، مرد سابق مسئول بنتلی در حالی که در بریتانیا می ماند در حال تغییر مارک است. هالمارک در ماه های آینده به عنوان مدیرعامل استون مارتین منصوب خواهد شد. او جایگزین آمدئو فلیسا 78 ساله می شود که به زودی بازنشسته می شود.

این امر هالمارک را به سومین مدیرعامل استون مارتین در چهار سال گذشته تبدیل می کند، با توجه به اینکه توبیاس مورز در سال 2020 برای مقام برتر استخدام شد. جدایی او غافلگیرکننده است زیرا تنها چند روز پیش بود که پس از انتشار بنتلی با روزنامه نگاران چت کرد. گزارش سالانه آن به عنوان تازه‌سازی، این شرکت معرفی اولین خودروی الکتریکی خود را یک سال به عقب می‌اندازد و هدف جدید آن عرضه به بازار در سال 2026 است. 2033.

آدریان هالمارک همچنین بین سال های 1999 تا 2005 به عنوان عضو هیئت مدیره فروش و بازاریابی برای بنتلی کار کرد. به شما یادآوری می‌کنیم که این خودروساز بریتانیایی از سال 1998 عضو گروه فولکس واگن بوده است، قبل از اینکه در سال 2022 زیر چتر شرکتی گروه آئودی در کنار لامبورگینی قرار گیرد.

بنتلی تأثیر زیادی روی من داشته است. تعریف مجدد حمل و نقل لوکس برای آینده با چنین برند قدرتمندی وظیفه ای است که با تعهد کامل و با لذت فراوان آن را به عهده گرفتم. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به چالش های جدید روی بیاورم. مایلم از تمام تیم بنتلی به خاطر همه دستاوردهایی که در چند سال گذشته با هم به دست آورده ایم تشکر کنم.”منبع